2021-10-19T11:03:00+02:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-dal-czasu-na-weselu-to-byly-niezapomniana-imprezajpg.jpg

Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!

Redakcja , 19 Październik 2021  11:03
Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcin_siegienczuk/

W rytmie żywiołowych kawałków gwiazdora disco polo pląsa dosłownie każdy! Kilka dni temu ulubiony wokalista disco polo gościł aż na dwóch weselach


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artysta disco polo dostał niezwykłe zlecenie, którym był koncert dla Młodej Pary i jej gości weselnych!

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Nowe radio internetowe z muzyką disco polo podbija sieć! Największe hity w zasięgu ręki!

Nie od dziś wiadomo, że każde udane wesele musi odbywać się przy muzyce disco polo. Żaden inny gatunek nie jest w stanie wywołać takiego entuzjazmu gości co polska muzyka taneczna!

Marcin Siegieńczuk to uwielbiany gwiazdor disco polo, który w swojej bogatej dyskografii posiada mnóstwo hitów bez których nie może odbyć się żadna szanująca się impreza. Kawałki takie jak: “Ciało do ciała”, “Sąsiadka”, czy “Martini z lodem”w sekundę potrafią rozkręcić każdą nawet najbardziej sztywną imprezę!

Większość artystów disco polo szczerze przyznaje się do tego, że swoją przygodę z muzyką rozpoczynała od grania wesel. Taka forma koncertowania jest najlepszą szkołą, która uczy nie tylko pokory, ale także i cierpliwości. W końcu goście bywają różni, tak jak ich gusta muzyczne!

Reklama

Wielu wykonawców disco polo nie gra już tradycyjnych całonocnych imprez. Artyści pojawiają się na weselach w roli specjalnego gościa, którego występ jest prezentem dla Młodej Pary. Ostatnio taką wisienką na torcie był Marcin Siegieńczuk, który miał podwójną okazję zabawiać nowożeńców!

Przeboje Marcina Siegieńczuka idealnie sprawdzają się na każdego typu imprezie. Nieważne, czy są to dożynki, wesele, czy zwykły koncert. W rytmie żywiołowych kawałków gwiazdora disco polo pląsa dosłownie każdy! Kilka dni temu ulubiony wokalista disco polo gościł aż na dwóch weselach! Marcin Siegieńczuk nie był tam jednak prywatnie. Artysta dostał niezwykłe zlecenie, którym był koncert dla Młodej Pary i jej gości weselnych! Cóż to były za imprezy!

Reklama

Marcin Siegieńczuk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli disco polo. Nieśmiertelne kawałki artysty znają na pamięć całe pokolenia. Doskonale było to widać na materiałach weselnych, które pojawiły się w sieci. Zgromadzeni goście chętnie bawili się razem z artystą i nucili jego wielkie przeboje!

Gwiazdor disco polo zrobił niesamowite show, które w pamięci weselników pozostanie na długie lata!

Zobacz również: Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

Reklama
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-1.jpg
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-7.jpg
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-6.jpg
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-5.jpg
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-4.jpg
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-3.jpg
Plik Marcin-Siegienczuk---wesele-2.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  2. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  3. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  4. Mocne trunki, góralszczyzna i sroga zima! Gwiazdy disco polo w premierze pt 'Kulig'! To nowy HIT?!
  5. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  6. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  7. Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  8. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami