2023-08-05T20:41:00+02:00 Uwielbiany Dawid Narożny Piękni i Młodzi milionerem! Ogromna suma na jego koncie! A to wszystko dzięki jed Dawid Narożny i Agbe osiągnęli olbrzymi sukces z utworem "Ona działa na mnie jak". Zdobądź wgląd w fenomenalne zarobki na YouTube i popularność tej piosenki! https://disco-polo.info/uploads/news/uwielbiany-dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-milionerem-ogromna-suma-na-jego-koncie-a-to-wszystko-dzieki-jednej-produkcjijpg.jpg Disco-Polo.info

Uwielbiany Dawid Narożny Piękni i Młodzi milionerem! Ogromna suma na jego koncie! A to wszystko dzięki jednej produkcji!


Dawid Narożny i Agbe osiągnęli olbrzymi sukces z utworem "Ona działa na mnie jak". Zdobądź wgląd w fenomenalne zarobki na YouTube i popularność tej piosenki!

Autor: Adam Begier, 05 Sierpień 2023  20:41
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Uwielbiany Dawid Narożny Piękni i Młodzi milionerem! Ogromna suma na jego koncie! A to wszystko dzięki jednej produkcji!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
 2. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
 3. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
Reklama

  Dawid Narożny, polski artysta, odnosi sukcesy na muzycznym rynku. Jego najnowszy teledysk "Ona działa na mnie jak", wyprodukowany przy współpracy z Agbą, zdobył olbrzymią popularność na YouTube. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy od premiery, klip przekroczył 30 milionów odtworzeń, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów tego roku w Polsce. Jednak sukces na platformie YouTube to nie tylko popularność, ale również szansa na znaczne zarobki. W artykule tym przyjrzymy się, jakie pieniądze mogą płynąć do Dawida Narożnego i Agby dzięki masowemu zainteresowaniu ich twórczością.

  YouTube i spore pieniądze

  YouTube, jako jedna z największych platform wideo na świecie, oferuje twórcom szansę na zarabianie poprzez wyświetlenia reklam na ich filmach. System monetyzacji YouTube opiera się na tzw. CPM (koszt za 1000 wyświetleń), który może się różnić w zależności od treści, tematyki kanału i rynku. Dla popularnych twórców, CPM może wynosić od 4 do 12 tysięcy złotych za milion wyświetleń.

  Sukces "Ona działa na mnie jak"

  Dawid Narożny i Agbe zdecydowali się na wspólną produkcję utworu "Ona działa na mnie jak", który okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka szybko zyskała uznanie słuchaczy, co zaowocowało rosnącym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Klip przyciągnął uwagę fanów nie tylko za sprawą energicznej muzyki, ale także za pomysłowy teledysk, który wzbudził wiele emocji.

  Zarobki z YouTube Dawida Narożnego i Agbe

  Dzięki masowej popularności "Ona działa na mnie jak", Dawid Narożny i Agbe mogą liczyć na spore zarobki z YouTube. Przy 30 milionach odtworzeń, możemy szacować, że ich klip mógłby przynieść od 120 do 360 tysięcy złotych. Nie jest to z pewnością mała suma, szczególnie w kontekście młodych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

  Wpływ sukcesu na kariery artystów

  Przekroczenie progu 30 milionów odtworzeń to nie tylko okazja do zarobku, ale również szansa na zdobycie nowych fanów i wzmocnienie pozycji w muzycznym środowisku. Popularność utworu może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży muzyki na platformach streamingowych oraz przyciągnięcia uwagi mediów i producentów muzycznych. To niewątpliwie krok w kierunku dalszego rozwoju kariery muzycznej.

  Dawid Narożny i Agbe odnoszą wielki sukces dzięki utworowi "Ona działa na mnie jak". Przekroczenie 30 milionów odtworzeń na YouTube to nie tylko prestiż, ale również spore pieniądze. YouTube stał się potężną platformą, która umożliwia artystom zarabianie na swojej twórczości. Dzięki takim wynikom, młodzi artyści mają szansę na znalezienie swojego miejsca na muzycznym rynku i dalszy rozwój swojej kariery.

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE - Ona działa na mnie jak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Są ikonami disco polo?! Grupa Diadem szykuje się do premiery nowej produkcji! Co przygotowali?!
  2. Wstrząsająca śmierć! Nie żyje znany producent disco polo! Odpowiadał m.in. za hity zespołów Skaner, Akcent czy Mejk!
  3. Duet?! Karol Zawrotniak Defis na koncercie z BRATEM w Wilnie! Gwiazdor disco polo skradł show!
  4. Klaudia Zielińska skradła SHOW w Londynie. Gwiazda zaśpiewała akustyczną wersję wielkiego hitu "Silniejsza" | VIDEO
  5. "Nocy Mało" w nowej odsłonie – Klubowy Hit zespołu Masters podbija już sieć| PREMIERA
  6. Mr Sebii wypuszcza „Przetrwaj i Wygraj” - niesamowita premiera z przesłaniem dla Polaków
  7. WOW! Co za kobieta! Uwielbiany gwiazdor disco polo Jakub Urbański pokazał mamę! Fani zachwyceni.
  8. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie