Reklama


Reklama

Uwielbiana gwiazda disco polo zrzuciła ubrania i odsłoniła pośladki! Kuszące kadry podbijają sieć!

2020-07-11T20:25:00+02:00 Uwielbiana gwiazda disco polo zrzuciła ubrania i odsłoniła pośladki! Kuszące kadry podbijają sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/uwielbiana-gwiazda-disco-polo-odslonila-niemal-cale-posladki-to-najpiekniejsza-kobieta-w-branzy-1594491609.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mariia_markova_/
Reklama


Życie gwiazd

To trzeba zobaczyć - sceny z prezentacji modelki przechodzą ludzkie pojęcie!

Reklama

W większości teledysków disco polo możemy dostrzec fabularyzowane historie, do których zagrania potrzeba odpowiednich aktorów. Zazwyczaj w role te wcielają się modelki i modele - nie wyobrażamy sobie już klipów bez takich smaczków. Znana modelka występująca w klipach ze świata disco polo szokuje swoim ciałem! O kim mowa?

Zobacz również: Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?

Mariia Markova to modelka, która w świecie disco polo jest bardzo dobrze znana. Występowała w tylu produkcjach, że ciężko byłoby je zliczyć. Jako przykład możemy podać klipy od zespołów: Defis, Milano, Avangarde czy Lesioki. Produkcji z jej udziałem jest znacznie więcej.

Bez wątpienia udział wspomnianej modelki w klipach disco polo jest jednym ze składników sukcesów danej produkcji - idealnie spasowany obrazek do dobrego utworu broni się z każdej strony jakością.

Na YouTube, a dokładniej na kanale PNMedia pojawiła się prezentacja modelki - to ponad 30 sekundowe video, które pokazuje wdzięki znanej w świecie disco polo postaci. Mariia ubrana jest w wyzywający strój, który praktycznie niewiele zakrywa! Musicie to zobaczyć!

Zobacz również: Dramatyczny widok! Gwiazda disco polo z bandażem na głowie!!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!
  2. Nowość od formacji Sensual! Co jest powodem zazdrości?
  3. Wymowna postawa gwiazdora disco polo! Nowość "Jeśli tylko byś chciała" podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.