Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiana gwiazda disco polo zrzuciła ubrania i odsłoniła pośladki! Kuszące kadry podbijają sieć!

2020-07-11T20:25:00+02:00 Uwielbiana gwiazda disco polo zrzuciła ubrania i odsłoniła pośladki! Kuszące kadry podbijają sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/uwielbiana-gwiazda-disco-polo-odslonila-niemal-cale-posladki-to-najpiekniejsza-kobieta-w-branzy-1594491609.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mariia_markova_/
Reklama


Życie gwiazd

To trzeba zobaczyć - sceny z prezentacji modelki przechodzą ludzkie pojęcie!

Reklama

W większości teledysków disco polo możemy dostrzec fabularyzowane historie, do których zagrania potrzeba odpowiednich aktorów. Zazwyczaj w role te wcielają się modelki i modele - nie wyobrażamy sobie już klipów bez takich smaczków. Znana modelka występująca w klipach ze świata disco polo szokuje swoim ciałem! O kim mowa?

Zobacz również: Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!

Mariia Markova to modelka, która w świecie disco polo jest bardzo dobrze znana. Występowała w tylu produkcjach, że ciężko byłoby je zliczyć. Jako przykład możemy podać klipy od zespołów: Defis, Milano, Avangarde czy Lesioki. Produkcji z jej udziałem jest znacznie więcej.

Bez wątpienia udział wspomnianej modelki w klipach disco polo jest jednym ze składników sukcesów danej produkcji - idealnie spasowany obrazek do dobrego utworu broni się z każdej strony jakością.

Na YouTube, a dokładniej na kanale PNMedia pojawiła się prezentacja modelki - to ponad 30 sekundowe video, które pokazuje wdzięki znanej w świecie disco polo postaci. Mariia ubrana jest w wyzywający strój, który praktycznie niewiele zakrywa! Musicie to zobaczyć!

Zobacz również: Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!
  2. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.