Reklama
Polecamy


Reklama

Uważajcie na oszustów w sieci! Kolejne osoby zostały poszkodowane! Sprawa trafiła na policję!

2018-02-27T22:03:00+01:00 Uważajcie na oszustów w sieci! Kolejne osoby zostały poszkodowane! Sprawa trafiła na policję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/uwazajcie-na-oszustow-w-sieci-kolejne-osoby-zostaly-poszkodowane-sprawa-trafila-na-policje-1519595058.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Mechanizm tych oszustów jest bardzo prosty - trzeba m.in. polubić stronę, udostępnić post, następnie skomentować informuje artysta

Reklama

Znaleźli się kolejni śmiałkowie próbujący dorobić się na fenomenie muzyki disco polo. Chodzi mianowicie o działania na jednym z profili facebook'owych, o których poinformował nas Grzegorz Hummel, znany w branży m.in. jako Dj Teens. To właśnie jego dobre imię zostało wykorzystane do oszustwa i tym samym zorganizowania konkursu, w którym trzeba było m.in. polubić stronę, udostępnić i skomentować post, a następnie wysłać wiadomość tekstową. 

Fun Club DJ Teensa został założony przez ekipę z Wałbrzycha, na ich profilu znajdują się moje zdjęcia itp. Niestety ostatnio pojawiają się tam konkursy z głośnikami. Administrator zaprzecza żeby miał coś wspólnego z tym... Stracił też uprawnienia Admina.... Co za tym idzie nie można strony usunąć ani zlikwidować konkursu... Moje komentarze i info z oficjalnej strony DJ Teen's też zostało usunięte..  / poinformował w rozmowie z nami Grzegorz. 

Dzięki wspomnianym wyżej działaniom strona zyskała mnóstwo polubień. Po wykonaniu pierwszych trzech kroków "organizator" wysyłał do uczestników konkursu wiadomość z prośbą o przesłanie wiadomości SMS, po której otrzyma się formularz zgłoszeniowy. Sumując koszt tych wiadomości wynosił około 120 zł "Sprawę zgłosiłem już na policję" dodał w rozmowie z nami Dj Teens, którego dobre imię zostało naruszone. 

Nie jest to pierwsze tego typu oszustwo związane z konkursami. Jeżeli spotkaliście się z podobnymi działaniami zorganizowanymi nie na oficjalnych profilach gwiazd, bądź macie wrażenie, że ktoś próbuje oszukać społeczeństwo wykorzystując wizerunek artystów muzyki disco polo dajcie nam znać, wysyłając e-mail z informacją

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Historia wielkiej miłości zamknięta w nowości disco polo od ŻbiQ!
  2. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.