2020-01-16T13:00:00+01:00 Utwór disco polo w stylu zespołu Backstreet Boys trafił właśnie do sieci! To będzie nowy hit kolejnych m https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/uwielbiana-formacja-disco-polo-niczym-jak-backstreet-boys-to-cos-wyjatkowego-1578934009.jpg

Utwór disco polo w stylu zespołu Backstreet Boys trafił właśnie do sieci! To będzie nowy hit kolejnych miesięcy?

Redakcja , 16 Styczeń 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Utwór disco polo w stylu zespołu Backstreet Boys trafił właśnie do sieci! To będzie nowy hit kolejnych miesięcy?
Źródło zdjęć: Salem Design Studio

Piosenka wzbudziła sporo kontrowersji, przez niecodzienny i nieszablonowy teledysk! Teraz bije rekordy popularności

Reklama

Karol Zawrotniak z uwielbianego zespołu disco polo - Defis może zacząć pić szampana. W takich chwilach, jak ta - nie liczy się to, że jest początek tygodnia. To po prostu trzeba opić i świętować do białego rana. Najnowszy utwór od zespołu Defis był jednym z bardziej wyczekiwanych w branży disco polo.

Zobacz również: Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!

Nie tylko przez fanów przystojnego wokalisty disco polo, ale również przez prezenterów radiowych, którzy czekali dzielnie na ten dzień, w którym będą mogli puścić w eter cudowną nowość od formacji Defis.

Piosenka wzbudziła sporo kontrowersji, przez niecodzienny i nieszablonowy teledysk, w którym główną role odegrała nie tylko blond piękność, którą możecie podziwiać, ale balon. Dokładnie w kształcie serca, bo przecież kawałek został zatytułowany „Gorące serce”.

Karol Zawrotniak, lider i wokalista grupy Defis po raz kolejny udowadnia, że aby stworzyć hit, który będzie przyprawiał o dreszcze, nie musi w teledysku ukazywać półnagich piękności.

Utwór jest o tyle ciekawy i kontrowersyjny, że zainteresował się nim również dj Arix, który stworzył remix piosenki w stylu zespołu Backstreet Boys. Kawałek w odświeżonej wersji z pewnością przypadnie do gustu fanom, którzy preferują nieco wolniejsze utwory taneczne.

Być może piosenka stanie się ulubieńcem zakochanych par, którzy szukają inspiracji na pierwszy taniec?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  2. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  4. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  5. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  6. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  7. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  8. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami