Reklama
Polecamy


Reklama

Uczucie rozkwita. Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) jest zakochany po uszy!

2019-12-17T07:30:00+01:00 Uczucie rozkwita. Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) jest zakochany po uszy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/uczucie-rozkwita-dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-jest-zakochany-po-uszy-1576534044.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi rozkwita u boku swojej dziewczyny, Joasi. Widać, że czują się doskonale w swoim towarzystwie

Reklama

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi rozkwita u boku swojej dziewczyny, Joasi. Widać, że czują się doskonale w swoim towarzystwie. Nie muszą się spinać i udawać kogoś, kim po prostu nie są.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Akceptują się w pełni takimi, jakimi są. Joasia i Dawid zawodowo działają w zupełnie innych branżach, a mimo to, w życiu prywatnym tworzą niemalże związek idealny. 

Uczucie między nimi jest na tyle silne, że nic nie jest w stanie zniszczyć więzi, która jest między zakochanymi.

Piękne jest to, że mimo wyjazdów związanych z obowiązkami zawodowymi, wokalista spędza każdą wolną chwilę ze swoją ukochaną. Zakochani wiedzą, że mogą na sobie polegać.

Patrząc na ich zdjęcia można się rozmarzyć. Widać, że ich miłość kwitnie! Zarówno Joasia jak i Dawid mają błysk w oku, który świadczy o głębokim uczuciu.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Prawda, że wyglądają ze sobą zniewalająco?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  3. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.