2023-07-29T19:41:00+02:00 "Tylko Ja i Ty" - Odkrywamy nowe oblicze hitu od Piękni i Młodzi Dawid Narożny! Nowa wersja hitu "Tylko Ja i Ty" od Dawida Narożnego! Remiks Tr!Fle & LOOP & Black Due - idealny na wakacje. Klubowy rytm i pozytywne emocje. Tańcz i baw się! https://disco-polo.info/uploads/news/tylko-ja-i-ty---odkrywamy-nowe-oblicze-hitu-od-piekni-i-mlodzi-dawid-naroznyjpg.jpg Disco-Polo.info

"Tylko Ja i Ty" - Odkrywamy nowe oblicze hitu od Piękni i Młodzi Dawid Narożny!


Nowa wersja hitu "Tylko Ja i Ty" od Dawida Narożnego! Remiks Tr!Fle & LOOP & Black Due - idealny na wakacje. Klubowy rytm i pozytywne emocje. Tańcz i baw się!

Autor: Adam Begier, 29 Lipiec 2023  19:41
Źródło zdjęć: instagram.com/piekniimlodzidawidnarozny/
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!
 2. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!
 3. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!

  Na początku lipca 2023 roku pojawiła się najnowsza propozycja od zespołu Piękni i Młodzi, a mianowicie utwór "Tylko Ja i Ty" w wykonaniu Dawida Narożnego. Piosenka w pierwotnej wersji osiągnęła ogromny sukces na platformie YouTube, zdobywając ponad 1,4 miliona odtworzeń. Dziś pragniemy przybliżyć Wam nową, odmienioną odsłonę tego utworu, która zachwyciła fanów swoim klubowym i energetycznym brzmieniem.

  Remix "Tylko Ja i Ty" - autorski projekt duetu producentów Tr!Fle & LOOP & Black Due

  Nowa wersja hitu "Tylko Ja i Ty" to efekt współpracy utalentowanego duetu producentów, złożonego z Tr!Fle, LOOP i Black Due. Artyści postanowili podjąć wyzwanie i stworzyć remiks, który odda hołd oryginalnej piosence, ale jednocześnie wniesie nową energię i świeżość. Efekt? Zaskakujący i pełen klubowego sznytu utwór, który idealnie wpisuje się w letnie klimaty i zachęca do tańca.

  Klubowy charakter nowej wersji

  Remiks "Tylko Ja i Ty" od duetu Tr!Fle & LOOP & Black Due to doskonałe połączenie melodyjnych brzmień i energetycznego beatu. Producenci postawili na dynamiczną aranżację, która doskonale współgra z przejmującym głosem Dawida Narożnego. Utwór wciąga od pierwszych dźwięków, a taneczne rytmy sprawiają, że ciężko się mu oprzeć. Nowa odsłona "Tylko Ja i Ty" jest z pewnością hitem, który rozkręci każdą imprezę i wypełni parkiety klubów do samego rana.

  Nowe oblicze utworu

  Oryginalna wersja "Tylko Ja i Ty" zachwyciła słuchaczy swoją sentymentalnością i romantycznym przesłaniem. Teraz, dzięki remiksowi od Tr!Fle & LOOP & Black Due, mamy szansę usłyszeć utwór w zupełnie nowym kontekście. Tym razem utwór skupia się na pozytywnych emocjach, zabawie i jednoczeniu ludzi na parkiecie. To prawdziwie odświeżający powiew, który pokazuje, że utwór może przybrać różne odcienie, a jednocześnie zachować swoją autentyczność.


  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Tylko Ja i Ty (Tr!Fle & LOOP & Black Due Extended REMIX)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  2. "Zakochane" Swingera powracają w nowym wydaniu! Ta wersja stanie się hitem lata?!
  3. Co za koncert! Czadoman Rozbujał Nysę! Zobaczcie, co działo się w klubie Nitro!
  4. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
  5. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia
  6. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  7. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
  8. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie