2018-02-28T10:54:00+01:00 „Tu i teraz” nowy przebój disco polo od zespołu Toporki? Zobaczcie zwiastun! | VIDEO Zespół Toporki przygotował ciekawą produkcję pt: ”Tu i teraz”. Zobaczcie oficjalny zwiastun. Czy to kolejna produkcja pełna góralskiej werwy? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/tu-i-teraz-nowy-przeboj-disco-polo-od-zespolu-toporki-zobaczcie-zwiastun-video-1519766266.jpg Disco-Polo.info

„Tu i teraz” nowy przebój disco polo od zespołu Toporki? Zobaczcie zwiastun! | VIDEO


Zespół Toporki przygotował ciekawą produkcję pt: ”Tu i teraz”. Zobaczcie oficjalny zwiastun. Czy to kolejna produkcja pełna góralskiej werwy?

Autor: Adam Begier, 28 Luty 2018  10:54
Źródło zdjęć: materiały prasowe
„Tu i teraz” nowy przebój disco polo od zespołu Toporki? Zobaczcie zwiastun! | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
 2. Nowość - Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" - Mega premiera! W teledysku zwyciężczyni programu Top Model!
 3. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
Reklama

Zespól Toporki pochodzi z Krakowa. Jego członkowie mimo że nie pochodzą z serca gór, mają w sobie mnóstwo góralskiej energii. Ich produkcje są bardzo skoczne melodyjne nawiązujące do klimatów naszych pięknych Polskich Gór.

Skład zespołu Toporki możecie kojarzyć z programu Disco Star, w którym wystąpili w 2015 roku. Wykonując utwór Czadomana „Ruda tańczy jak szalona” zdobywając serca jurorów.  Zespół występuje pod złożoną nazwą Play & Dance (Toporki), którą możecie kojarzyć właśnie z tego programu.

Zespół przygotował nową produkcję pt: ”Tu i teraz”. Zwiastun na razie nie zdradza za dużo szczegółów, ale po tych kilku sekundach już można stwierdzić, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Oficjalna premiera teledysku już w czwartek 1 marca. Kto nie może się doczekać?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. WOW! Klaudia Zielińska pokazała mamę! Są do siebie podobne! Co za ruchy!
 2. Ela Kliś w rozpalającej kreacji skradła show na weselu – Odważne zdjęcia! Wygląda jak bogini?!
 3. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
 4. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
 5. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
 6. Legendarny przebój disco polo Toples pt. "Ciało do ciała" powrócił w nowej odsłonie!
 7. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
 8. Uwielbiany gwiazdor disco polo zaśpiewał światowy HIT "Despacito"! Wyjątkowe wykonanie Pawła Jasionowskiego Masters podbija internet!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie