2019-09-26T07:15:00+02:00 Trzy piękne kobiety oczarowały cały świat disco polo! Wokalistki wyglądają jak milion dolarów! To najlepszy zespół disco polo? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/trzy-piekne-kobiety-oczarowaly-caly-swiat-disco-polo-wokalistki-wygladaja-jak-milion-dolarow-1569426259.jpg Disco-Polo.info

Trzy piękne kobiety oczarowały cały świat disco polo! Wokalistki wyglądają jak milion dolarów!


Data Publikacji: 26 Wrzesień 2019  07:15
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls / Explosion Club

To najlepszy zespół disco polo?

Trzy piękne kobiety oczarowały cały świat disco polo! Wokalistki wyglądają jak milion dolarów!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Marcin Miller przeżył chwile grozy we Wrocławiu! Alarm w hotelu obudził go w środku nocy
  2. Edyta Folwarska z Polo TV błyszczy jak gwiazda na czerwonym dywanie. Dekolt, piersi na wierzchu, wygląda obłędnie!
  3. BIG PARTY prezentuje „Góraleczkę”. Zespół odświeżył znany hit w wyjątkowej aranżacji
Reklama

W świecie disco polo nie brakuje pięknych kobiet. Do tej grupy bez wątpienia należy Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas z zespołu Top Girls.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Racisova prezentuje premierę „On zabija wzrokiem”

Dziewczyny są nie tylko top, ale również hot. Ich piosenki podbijają nie tylko klubowe parkiety. Przeboje Top Girls można bardzo często usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych.

Największe hity od dziewczyn, to utworu pod tytułem „Mleczko” , „Co w sercu masz” , „Nie jestem taka” , a także „Nie będę Twoja”. Oczywiście nie można pominąć piosenki zatytułowanej „Jakbyś mnie zechciał”.

Teledysk do utworu został wyświetlony w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Top Girls blisko 55 milionów razy.

Z tą piosenką dziewczyny zdecydowały się wystąpić na Stadionie Narodowym. Flow, jakie towarzyszyło wokalistkom na scenie jest nie do opisania. Fani grupy byli pod wrażeniem. A wy, jak oceniacie ten występ?

Naszym zdaniem Top Girls wiodło prym na wydarzeniu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Dramatyczne chwile u Narożnych! Joanna z poważną kontuzją trafiła do szpitala

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 26 Wrzesień 2019  07:15
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Edyta Folwarska w cekinach i Marcin Kotyński w garniturze w Tańcu z Gwiazdami! Wyglądali obłędnie!
  2. Zenek Martyniuk na żywo w Białymstoku zaprezentował swoje największe hity sceny disco polo
  3. Jacek Wójcik z „Królowych życia” nie żyje. Jak zmarł Jacek Wójcik?
  4. Brylant z kolejną nowością na rynku teledysk i piosenka „Do widzenia”
  5. Top Girls wystąpią w Club Scorpio wyjątkowy koncert już w sobotę 11 października
  6. Czadowa Mamuśka w programie Must Be The Music
  7. Gesek przeszedł poważną operację nowotworu żołądka. Artysta przekazał wiadomość o swoim stanie zdrowia
  8. Kacper Pluta z premierą „Ona jest dobra”
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły