Reklama
Polecamy


Reklama

Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!

2020-08-04T15:30:00+02:00 Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/trzy-piekielnie-seksowne-wokalistki-disco-polo-pokazaly-klase-na-wielkiej-scenie-1596477127.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdy disco polo zachwyciły publikę również wyglądem! Ich złoto-czarne stylizacje, należycie podkreślały zmysłowe ciało każdej z nich

Reklama

Za fanami disco polo kolejna fantastyczna niedziela, podczas której mogli bawić się przy dźwiękach najlepszej muzyki w kraju! Popularna Wakacyjna Trasa Dwójki- Lato, Muzyka, Zabawa odwiedziła tym razem Gorzów Wielkopolski!

Zobacz również: Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!

W tamtejszym amfiteatrze, wydarzenie zgromadziło tłumy sympatyków i wielbicieli rozrywkowych dźwięków! Podczas niedzielnego koncertu, padł rekord oglądalności i nie ma wątpliwości, że do wyniku przyczynił się występ trzech, obłędnie seksownych gwiazd z grupy Top Girls! Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska oraz Justyna Lubas - to właśnie one są uwielbianymi wokalistkami, bardzo popularnego zespołu!

W czasie show, idolki wykonały dwa swoje hity pt. „Pod osłoną nocy” oraz „Nie będę Twoja”! Artystki oprócz wspaniałego, wokalnego popisu, zachwyciły publikę również wyglądem! Ich złoto-czarne stylizacje, należycie podkreślały zmysłowe ciało każdej z nich!

Publiczność zgromadzona na widowni, nie mogła powstrzymać się od braw i okrzyków zachwytu, nad zespołem! Występ Top Girls, to bez dwóch zdań jeden z najlepszych elementów niedzielnego koncertu!

Zgadzacie się?

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jak brzmi nieśmiertelne disco polo w nieco nowoczesnym wydaniu? Zobaczcie muzyczną odpowiedź!
  2. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  3. Zespół Magik Band stworzył nowy przebój?! Ballada disco polo kradnie serca fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.