Reklama
Polecamy


Reklama

Tropic - Jedyny taki dzień | Premiera

2017-11-24T12:30:00+01:00 Tropic - Jedyny taki dzień | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/tropic-jedyny-taki-dzien-premiera-1511522244.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Święta

Zobaczcie nowość od formacji Tropic pt. "Jedyny taki dzień". Gorąco polecamy!

Reklama

Nasz projekt "Disco Święta 2017" rozpoczyna się na dobre. Dziś prezentujemy Wam drugą produkcję świąteczną - tym razem od formacji Tropic.

Asia wraz z Krzyśkiem przeniosą nas w klimat bardzo rodzinny. W klipie, który możecie zobaczyć na łamach naszego serwisu oprócz członków zespołu Tropic zobaczymy córeczkę Państwa Makowieckich oraz siostrzeńca . Całość prezentuje się niezwykle ciekawie.

Zapraszamy do oglądania.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!
  2. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  3. Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.