Reklama
Polecamy


Reklama

Tragiczna śmierć wokalisty disco polo! Prokuratora bada niejasne przyczyny śmierci?!

2020-08-23T13:40:00+02:00 Tragiczna śmierć wokalisty disco polo! Prokuratora bada niejasne przyczyny śmierci?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zakonczono-sekcje-zwlok-tragicznie-zmarlego-wokalisty-disco-polo-co-ustalono-1598180440.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To tragiczne wydarzenie, które nie powinno mieć miejsca. Podajemy dodatkowe informacje.

Reklama

Śmierć artysty wstrząsnęła światem disco polo. Młody wokalista osierocił dwójkę dzieci, kiedy tydzień temu utonął podczas wieczoru kawalerskiego. O sprawie informowaliśmy na łamach Disco-Polo.Info.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

Jak podaje portal WP.pl, zakończyła się sekcja zwłok wokalisty formacji NoLime. Lekarz nie określił jednak przyczyny zgonu Artysty. Portal o2 uzyskał w lubelskiej prokuraturze informację, wedle której wyniki sekcji zwłok znane będą dopiero pod koniec sierpnia.

Obecnie trwają przesłuchania świadków zdarzenia. Przypomnijmy, Marcin zginął próbując ratować swoich kolegów. Kiedy Ci zaczęli się topić, ten ruszył bohatersko na ratunek, jednak sam poniósł śmierć. Jak już podawaliśmy pod wodą znajdował się około 30 minut, a jego ciało wyłowili nurkowie. Tonących kolegów wokalisty uratowali strażacy - nic im się nie stało.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Świat disco polo pogrążył się w smutku, wzruszające pożegnanie pojawiło się również na fanpage NoLime na Facebooku:

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!
  2. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.