2023-10-31T14:28:00+01:00 Topky zmieniają Disco Polo ?! Ich Nowy Singiel "Niebo" bije rekordy! Topky oczarowują nowym singlem "Niebo"! Ponad 440 tys. odsłon w 4 dni. Poznaj housowy hit, który odmienia disco-polo! https://disco-polo.info/uploads/news/topky-zmieniaja-disco-polo-ich-nowy-singiel-niebo-bije-rekordyjpg.jpg

Topky zmieniają Disco Polo ?! Ich Nowy Singiel "Niebo" bije rekordy!

Autor: Adam Begier , 31 Październik 2023  14:28
Topky zmieniają Disco Polo ?! Ich Nowy Singiel
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Topky oczarowują nowym singlem "Niebo"! Ponad 440 tys. odsłon w 4 dni. Poznaj housowy hit, który odmienia disco-polo!Reklama

  Reklama

  Disco polo nieustannie ewoluuje, a dowodem na to jest najnowszy singiel zespołu Topky pt. "Niebo". Tym razem Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka postanowiły zaskoczyć swoich fanów, prezentując utwór, który stanowi eklektyczne połączenie disco polo z housowymi rytmami. Od swojego debiutu na platformie YouTube 26 października, singiel "Niebo" zdobył serca słuchaczy, przekraczając już ponad 440 tysięcy odsłon!

  Nowe Oblicze Disco Polo: "Niebo" przyciąga fanów innych gatunków

  Zmierzając w nowym kierunku muzycznym, Topky pokazują, że disco-polo to gatunek zdolny do ciągłej transformacji i zdobycia nowych przestrzeni muzycznych. Housowy rytm singla "Niebo" pokazuje elastyczność i uniwersalność tej muzyki, która już nie ogranicza się jedynie do charakterystycznych, tanecznych hitów, ale sięga po nowoczesne brzmienia, przyciągając tym samym nową publiczność.

  Sukces "Nieba" od zespołu Topky!

  Topky z entuzjazmem podzieliły się swoim sukcesem na mediach społecznościowych: "„Niebo” leci po pół miliona w 4 dni! ☁️⚡️ Jaki czad! To pokazuje, że warto się rozwijać i sięgać wyżej! Udostępniamy i lecimy dalej !!! ???". Te słowa nie tylko podkreślają radość artystek z osiągnięcia tak znaczącego rezultatu, ale również zachęcają fanów do dalszego wspierania i promowania singla.

  "Niebo" - Housowe Brzmienia w Świecie DiscoPolo

  To, co wyróżnia "Niebo" na tle innych utworów disco polo, to jego unikalne połączenie housowych brzmień z taneczną energią, charakterystyczną dla tego gatunku. Taka innowacyjność i świeże spojrzenie na disco polo sprawiają, że utwór nie tylko zdobywa serca stałych fanów zespołu, ale również przyciąga nową publiczność, ceniącą sobie różnorodność i nowoczesne aranżacje.

  Sukces singla "Niebo" pokazuje, że eksperymenty muzyczne w obrębie disco polo mogą przynosić znakomite efekty. Topky, nie bojąc się zmian, wyznaczają nowe trendy w gatunku i inspirują innych artystów do poszukiwania własnej, unikatowej ścieżki muzycznej. Czy możemy spodziewać się kolejnych housowych hitów od zespołu? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - "Niebo" już na stałe wpisało się w historię polskiej sceny disco polo, pokazując, że niebo to dopiero początek ich muzycznej drogi!

  Reklama

  Topky - Niebo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!
  2. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  3. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  4. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  5. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  6. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  7. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio
  8. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie