2021-10-17T11:29:00+02:00 Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa https://disco-polo.info/uploads/news/dwie-piekne-i-utalentowane-wokalistki-zarobily-2-miliony-w-miesiac-singiel-szpile-zrobil-furorejpg.jpg

Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

Redakcja , 17 Październik 2021  11:29
Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
Źródło zdjęć: facebook.com/topkyofficial

W szybkim tempie na koncie uwielbianych wokalistek disco polo Topky pojawiły się aż 2 miliony


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Jedyną stałą rzeczą jest zmiana” – trudno się z tym nie zgodzić. W branży disco również bardzo często dochodzi do zmian w składach zespołów. Tak też stało się tym razem.

Zobacz również: Zmiany w życiu popularnej wokalistki disco polo! Angelika Żmijewska TOPKY rozpoczęła nowy rozdział swojego życia!

Dwie nieprzeciętne i oryginalne wokalistki disco polo poszły własną drogą, którą wyznaczyły sobie same. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska są nam znane od lat, przebojowe i energiczne, artystki chętnie podejmują nowe wyzwania. Zniewalające jest to, że są odważne i lubią ryzykować.

Reklama

Odejście spod skrzydeł największej w Polsce wytwórni wzbudziło wiele kontrowersji, a sama rezygnacja wywołała ogromne zdziwienie w branży disco polo. Mimo podzielonych zdań na temat rezygnacji wokalistki z podniesioną głową idą po swoje. Sukces był oszałamiający. Nie trzeba było długo czekać, aby singiel „Szpile” zawrócił w głowie fanom disco polo. W szybkim tempie na koncie wokalistek pojawiły się aż 2 miliony wyświetleń zarobione na YouTube w zaledwie miesiąc.

Utwór znajdował się również w karcie na czasie w kategorii muzyka. Wokalistki konkurencję zostawiły daleko w tyle. Ich grafik koncertowy jest wypełniony po brzegi, mają po kilka koncertów w każdy weekend, a dodatkowo są tak dobrze zorganizowane, że mimo ich pobocznych zajęć niezwiązanych z muzyką, znajdują czas na pracę nad nowymi kompozycjami.

Angela i Paula to nie tylko koleżanki z pracy, woklalistki na co dzień mają ze sobą rewelacyjny kontakt, co przekłada się na ich kreatywność i swobodę w eksperymentowaniu z nowymi brzmieniami. Niewątpliwie, to jeden z przepisów na sukces.

Reklama

Topky doskonale o tym wiedzą i pielęgnują relacje, co procentuje ogromnymi sukcesami, a dowodem na to jest ciekawie zaaranżowany utwór „Szpile”, który z pewnoscią otrzyma kilka milionów wyświetleń!

Zobacz również: Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Topky - Szpile
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie znanej wokalistki disco polo trafiło do sieci 'Piękny masz biust'
  2. Śliczna wokalistka disco polo wspomina swoją podróż poślubną! Zmysłowe kadry rozpaliły wyobraźnię internautów!
  3. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  4. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  5. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo kusi odkrytym ciałem! Fani zachwyceni rozebraną gwiazdą disco polo!
  7. Romantyczna premiera pt. 'Niebieskie oczy' od LukasaM przebije wielki HIT Zenka Martyniuka?!
  8. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami