2024-09-11T15:33:00+02:00 Topky na szczycie! Najnowszy teledysk „W co Ty grasz„ podbija Polskę! TO HIT ROKU? Topky znów królują! Ich teledysk 'W co Ty grasz' zdobył ponad 2,1 miliona wyświetleń, a dziewczyny celebrują kolejny wielki sukces https://disco-polo.info/uploads/news/topky-na-szczycie-najnowszy-teledysk-w-co-ty-grasz-podbija-polske-to-hit-rokujpg.jpg Disco-Polo.info

Topky na szczycie! Najnowszy teledysk „W co Ty grasz„ podbija Polskę! TO HIT ROKU?


Autor: Goliat, 11 Wrzesień 2024  15:33
Źródło zdjęć: fot. Wania

Topky znów królują! Ich teledysk 'W co Ty grasz' zdobył ponad 2,1 miliona wyświetleń, a dziewczyny celebrują kolejny wielki sukces

Topky na szczycie! Najnowszy teledysk „W co Ty grasz„ podbija Polskę! TO HIT ROKU?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Tragedia w "Mega Music Wilga". Klub nie był ubezpieczony?! Właściciele załamani
  2. Balanga Studio otwiera się w marcu – Damian Gwiazdowski i Majki szykują muzyczną bombę
  3. Pilne! Z ostatniej chwili! Wielki pożar w klubie Mega Music Wilga | VIDEO
Reklama

    Zespół Topky ponownie udowadnia, że jest jedną z najbardziej popularnych formacji disco polo w Polsce. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka z dumą mogą celebrować swój najnowszy sukces, który nie pozostawia wątpliwości, że ich twórczość zdobywa serca fanów. Współczesna scena disco polo pełna jest nowych i obiecujących artystów, jednak to właśnie Topky biją rekordy popularności. Co stoi za tym sukcesem?

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Lider DBomb uderza w „królowe disco polo” – „Nóż w kieszeni się otwiera, jak one wyglądają”, ostre słowa Padyaska

    Teledysk "W co Ty grasz" - Hit na polskim YouTube

    Najnowszy utwór "W co Ty grasz" okazał się prawdziwym fenomenem, zdobywając ponad 2,1 miliona wyświetleń zaledwie kilka dni po premierze. To wyjątkowe osiągnięcie dla dziewczyn z zespołu Topky, które nieustannie rozwijają swoją muzyczną karierę. 5 września 2024 roku teledysk zadebiutował na YouTube, a już teraz zajmuje wysoką pozycję na karcie "Na Czasie", plasując się na drugim miejscu w Polsce.

    Reklama

    Sukces i radość artystek disco polo

    Angelika i Paula z zespołu Topky nie kryły swojej radości. W mediach społecznościowych podziękowały fanom za wsparcie, które pomogło osiągnąć ten wielki sukces. W swoim wpisie na Instagramie napisały:

    „Ależ poranek! Jesteśmy #2 na karcie na czasie na YouTube w Polsce!  Wielu z Was często tego nie rozumie, ale jest to bardzo ważne osiągnięcie dla każdego artysty! Dziękujemy Wam bardzo za to, że tak słuchacie naszych utworów, bo to już kolejny, który znalazł się na podium  Wysyłamy Wam wielkiego przytulasa! ”

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco „Przy Tobie„ podbije listy przebojów?!

    Taki sukces potwierdza, że Topky mają stałą i lojalną bazę fanów, która wspiera ich na każdym kroku.

    Reklama

    Topky - W co Ty grasz

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Valdi i Super Mario podbijają YouTube! "Miami" hitem latino – setki tysięcy wyświetleń
    2. Kaspi zaskoczył fanów. Nowość „Mam Taką Moc” podbija YouTube
    3. Suchar z Kokardeczka w szpitalu! Muzyk disco polo przerwał milczenie
    4. Małgorzata Główka zmieniła fryzurę! Fani nie mogą uwierzyć w nowy wygląd gwiazdy disco polo
    5. Roxaok porwała tłumy w klubie Club Fantazja Jaświły podczas występu z hitem „Barbie ale to vixa”
    6. Nowość od Jumpera! ”Kochaj mnie” podbija disco polo – emocje, gwiazdy i wielki powrót
    7. Zespół Alster z nowością „Z miliona gwiazd”! Zobacz przedpremierę
    8. Powrót legendarnego duetu? Top Girls i Boys znów razem?
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły