Reklama
Polecamy


Reklama

Tomasz Niecik w programie Discopoland TVP | VIDEO

2017-04-15T18:08:22+02:00 Tomasz Niecik w programie Discopoland TVP | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Tomasz-Niecik-w-programie-Discopoland.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

W pierwszym odcinku gwiazdą będzie zespół Mejk, drugi odcinek został zrealizowany z legendą muzyki disco polo, czyli Marcinem Millerem, teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę programu DiscoPoland.   W trzecim odcinku, który właśnie realizacj...

Reklama

W pierwszym odcinku gwiazdą będzie zespół Mejk, drugi odcinek został zrealizowany z legendą muzyki disco polo, czyli Marcinem Millerem, teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę programu DiscoPoland.

 

W trzecim odcinku, który właśnie realizacje ekipa TVP zobaczymy kontrowersyjną postać ze świata disco polo, czyli Tomka Niecika. To właśnie ten wokalistka swoim niecodziennym, żwawym zachowaniem zyskał bardzo dużo na popularności, czego efektem jest spore zainteresowanie produkcjami Tomka.

 

Nasz serwis przy współpracy z produkcją programu Discopoland ma przygotowany specjalny materiał, który możecie zobaczyć wyłącznie w naszym serwisie. Przypominamy, że program, który swoją premierę będzie miał w sobotę 22 kwietnia o godzinie 21:50 zobaczycie na antenie TVP2.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  2. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.