2020-09-27T11:57:00+02:00 Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/tomasz-niecik-w-koronie-gwiazdor-disco-polo-wydal-wlasnie-premiere-amtaradej-synu-1601155209.jpg

Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!

Redakcja , 27 Wrzesień 2020  11:57
Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tomasz Niecik wydał właśnie nową piosenkę, którą zatytułował bardzo ciekawie - "TAMTARADEJ SYNU"

Reklama

Świat disco polo jest pełen niespodzianek. Fani lubią nowe doznania, dlatego też zespoły stawiają czasem na bardzo nietuzinkowe pomysły w swoich produkcjach. Nie inaczej jest tym razem - ten wokalista udowodnił, że jest prawdziwym Artystą.

Zobacz również: Emilia Sanecka z Daj To Głośniej w GORĄCEJ sesji! Gwiazda zdradziła plany na najbliższe tygodnie!

Opisywanym wyżej wokalistą jest Tomasz Niecik, autor kultowego już hitu "Cztery osiemnastki". Artysta z Podlasia to bez wątpienia ewenement na skalę światową - jest nietuzinkowy i wyjątkowy. To, co przyciąga niemałą uwagę w Tomku to kreacje, które przywdziewa - są one bardzo charakterystyczne i nowy klip również to udowadnia. 

Tomasz Niecik wydał właśnie nową piosenkę, którą zatytułował bardzo ciekawie - "TAMTARADEJ SYNU" - tak, to tytuł nowości od nieszablonowego wokalisty! Utwór jest swoistym drogowskazem i daje pożyteczne rady. Skupia się na wartościach, o których trzeba pamiętać. Klip osadzony jest w iście królewskim klimacie - Tomasz odgrywa w nim rolę władcy, a atmosfera panująca wśród aktorów przypomina tę, z którą można było spotkać się na królewskich dworach. 

Utwór to bardzo ciekawa propozycja, która zdecydowanie rozrusza nawet najbardziej opornych. Skoczna i rytmiczna linia melodyczna sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Sprawdźcie sami, wspomniany utwór znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg!
  3. Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!
  4. HOT! Gwiazda znana z branży disco polo w gorącej odsłonie! Fani pod wielkim wrażeniem!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama