2021-09-30T12:04:00+02:00 Tomasz Niecik powraca do gry! Genialna premiera 'króla disco polo' zdeklasuje konkurencję? Fani nie mają w https://disco-polo.info/uploads/news/tomasz-niecik-powraca-do-gry-genialna-premiera-krola-disco-polo-zdeklasuje-konkurencje-fani-nie-maja-watpliwoscipng.png

Tomasz Niecik powraca do gry! Genialna premiera 'króla disco polo' zdeklasuje konkurencję? Fani nie mają wątpliwości!

Redakcja , 30 Wrzesień 2021  12:04
Tomasz Niecik powraca do gry! Genialna premiera 'króla disco polo' zdeklasuje konkurencję? Fani nie mają wątpliwości!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

“Niecik nigdy nie zawodzi, jeden z niewielu których można słuchać..


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdor disco polo przyzwyczaił swoich sympatyków do tworzenia niezwykle żywiołowych piosenek, przy których błyskawicznie ma się ochotę ruszać na parkiet!

Zobacz również: Wielki powrót legendarnego wokalisty disco polo! Zbyszek Perkowski Focus powrócił z rewelacyjna premierą pt. 'Maska'

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów disco polo ku uciesze fanów powraca z nowym hitem! Warto zrobić głośniej, bowiem jego premiera naprawdę jest tego warta!

Tomasz Niecik to znany gwiazdor disco polo, któremu ogromną popularność przyniosła piosenka “Cztery osiemnastki”. Gorący przebój dekadę temu nuciła cała Polska. Ostatnimi czasy o wokaliście zrobiło się nieco ciszej. Okazuje się, że był to tylko chwilowy stan, bowiem Niecik wraca z podwójnym uderzeniem!

Reklama

Na ten dzień wierni fani uwielbianego wokalisty disco polo czekali od ładnych kilkunastu miesięcy! W sieci pojawił się najnowszy teledysk Tomasza Niecika, który powstał do utworu “Czy Ty lubisz ruszać się”! 

Tomasz Niecik przyzwyczaił swoich sympatyków do tworzenia niezwykle żywiołowych piosenek, przy których błyskawicznie ma się ochotę ruszać na parkiet. Nie inaczej jest również w przypadku premierowego kawałka “Czy ty lubisz ruszać się”, którym charyzmatyczny gwiazdor kolejny raz udowadnia, że jest prawdziwym królem disco polo!

Wielbiciele Tomasza Niecika są w siódmym niebie. Niezwykła premiera artysty przypadła im do gustu!

Reklama

“Extra w końcu cała Polska poruszy się na imprezach po pandemii”

“Niecik nigdy nie zawodzi, jeden z niewielu których można słuchać...”

Kozak nuta moje klimaty lubię to, dobra robota”

Fani Tomasza Niecika nie mają żadnych wątpliwości. Gwiazdor disco polo zaliczył naprawdę udany powrót. Jego premiera zagości na niejednej jesiennej imprezce!

Zobacz również: PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!

Reklama

TOMASZ NIECIK - CZY TY LUBISZ RUSZAĆ SIĘ

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: TOMASZ NIECIK - CZY TY LUBISZ RUSZAĆ SIĘ
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  2. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  3. Tragiczna wiadomość! Nie żyje znany szlagierowy gwiazdor! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!
  4. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  5. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  6. Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  8. Gwiazda disco polo Sylwia Morcinek Weź nie Pytaj na wyciągnięcie ręki! Urocza gwiazda disco polo wystawiła na aukcję wyjątkową ofertę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami