Reklama


Reklama

To właśnie on rządzi w świecie disco polo!

2020-01-17T18:08:00+01:00 To właśnie on rządzi w świecie disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/to-wlasnie-on-rzadzi-w-swiecie-disco-polo-1579092183.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan
Reklama


Ogólna

Licznik nie zwalnia, a miliony zbliżają się do setki. Czegoś takiego dawno nie było

Reklama

Właściwie to można rzec, że nawet w całym internecie rządzi uwielbiany wokalista disco polo! Miły Pan i jego „Małolatki” przechodzą samych siebie. Licznik nie zwalnia, a miliony zbliżają się do setki. Czegoś takiego dawno nie było.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Nieczęsto zdarza się, aby wykonawcy muzyki tanecznej zdobyli zaufanie i uznanie u fanów w takich ilościach. Miły Pan jest fenomenem w tym, co robi. Na każdym kroku dokonuje rzeczy niemożliwych.

Przypomnijmy, że Miły Pan - czyli Piotr Kołaczyński, zadebiutował w branży disco polo piosenką, która została zatytułowana „Królowa”. Kawałek spotkał się z naprawdę dużym i bardzo pozytywnym odzewem wśród miłośników muzyki tanecznej. Ku zdziwieniu wielu osób, Piotrek nie zwolnił tempa, a nawet wręcz przeciwnie.

W błyskawicznym tempie pojawił się wówczas po Królowej klip do nowości, która została zatytułowana „Małolatki”. Nikt się nie spodziewał, że to one zawładną światem. Mogło się wydawać, że Miły Pan przeszedł samego siebie piosenką pt. „Królowa”, ale jak się okazało, to właśnie „Małolatki” były złotym strzałem poszerzającym drogę do wielkiej kariery muzycznej.

Teledysk do utworu ma już ponad 71 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i ciągle zwiększa się.

Być może Miły Pan już niedługo zostanie okrzyknięty jakimś specjalnym mianem przed swoim pseudonimem artystycznym, np. Książę Miły Pan, co wy na to?

Zobacz również: Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne wokalistki disco polo Top Girls pojawią się w duecie! Gwiazdy zdradziły tajemnicę!
  2. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!
  3. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.