2022-04-21T09:15:00+02:00 To najpopularniejsza piosenka disco polo?! Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski świętują sukces! Ile zarobi Piosenka 'Jeszcze raz' podbija internet! Utwór disco polo przekroczył już 40 mln wyświetleń teledysku https://disco-polo.info/uploads/news/jeszcze-raz-ten-utwor-slyszal-kazdy-polak-defis-milypan-oraz-borowski-zarobili-40-milionow-to-ogromny-sukcesjpg.jpg Disco-Polo.info

To najpopularniejsza piosenka disco polo?! Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski świętują sukces! Ile zarobią na tym przeboju?!


Autor: Goliat, 21 Kwiecień 2022  09:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Piosenka 'Jeszcze raz' podbija internet! Utwór disco polo przekroczył już 40 mln wyświetleń teledysku

To najpopularniejsza piosenka disco polo?! Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski świętują sukces! Ile zarobią na tym przeboju?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Emocje i rytm w jednym! New Fire prezentuje wzruszającą nowość disco polo ”Kochana powiedz”
  2. Wakacyjny Koncert Gwiazd 2025 w Opolu przyciąga fanów disco polo – zobacz kto wystąpi! Zostało 60 dni!
  3. Talip, Pan Mareczek i Dance 2 Disco z nowym numerem ”HOTÓWA” – czy to przebój lata 2025?
Reklama

    Ta piosenka to największy hit disco polo ostatnich tygodni! Mowa u utworze pt. "Jeszcze raz" od grupy Defis, MiłegoPana oraz Bogdana Borowskiego. 

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Bomba od zespołu Roy! Trwa praca nad nową piosenką – czy to będzie większy hit niż ”Ania”?

    Teledysk wydany 22 października 2021 jeszcze przed premierą wywoływał sporo emocji w branży. Wiele osób się zastanawiało, czy powrót do muzyki z lat 90 to dobry pomysł. Jak widać to był genialny krok, a licznik to tylko potwierdza.

    Defis, MiłyPan oraz Bogdan Borowski stworzyli muzyczne dzieło na lata! 

    Chyba nikt kto był zaangażowany w projekt piosenki pt. "Jeszcze raz", że w ciągu pół roku utwór przebije 40 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. To jest jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo.

    Reklama

    Sam zespół Defis swoim wpisem nie kryje swojego zdziwienia.

    O w mordę! „Jeszcze raz” widzieliście już ponad 40 MLN razy! Ale czad! Zobaczycie jeszcze raz? Dziękujemy! - napisał zespół Defis

    Cała trójka na zawsze wpisała się w historię muzyki tanecznej, a korzyści płynące z tego utworu będą odczuwać jeszcze przez kilka dobrych lat. Cała trójka nie narzeka na ilość koncertów, a sezon dopiero się zaczyna. Korzyści finansowe też nie są małe. Milion wyświetleń na polskim rynku to korzyści średnio na poziomie od 1000 do nawet 9000 złotych, a przypomnijmy, że klip ma ponad 40 milionów odtworzeń. Kolejne korzyści to tantiemy, które wpłynął do autorów utworu "Jeszcze raz". 

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Dni Trzebini 2023. Na scenie zespoły disco polo. Kto wystąpi podczas święta miasta?!

    Decyzja o wypuszczeniu tej produkcji jak się okazało była strzałem w dziesiątkę. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i czekamy na kolejne tego typu sukcesy w branży disco polo!

    Reklama

    Defis & Mily Pan & Bogdan Borowski - Jeszcze raz

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Andre porusza do łez nową piosenką ”Droga Mamo”! Emocjonalna premiera z okazji Dnia Matki
    2. Szokujące kulisy zdrowia lidera Boys! Marcin Miller zmaga się z bólem i płaci fortunę za rehabilitację
    3. Zespół Spontan wraca z nowością! ”California” podbije imprezy tego lata?! Zobacz przedpremierę!
    4. Emocje i rytm w jednym! New Fire prezentuje wzruszającą nowość disco polo ”Kochana powiedz”
    5. Zaskakujący występ Shazzy w Polo Tv! Nowa piosenka ”Co Ty chcesz” wywołała ogromne poruszenie
    6. Premiera: ”Senny Szept” w nowej wersji! DiscoBoys i Raider przenieśli kultowy przebój w zupełnie inny wymiar
    7. TVS znika z naziemnej telewizji! Szlagier TV zajmuje miejsce w MUX-ach – ważna zmiana dla fanów muzyki
    8. ”Daj mi jedno słowo” szturmem zdobywa YouTube! Skolim liderem muzyki tanecznej w Polsce
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły