Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-07T19:04:00+01:00 To może być premiera roku! MiłyPan i Defis zaprezentowali niezwykłą nowość! https://disco-polo.info/uploads/news/to-moze-byc-premiera-roku-milypan-i-defis-zaprezentowali-niezwykla-nowoscjpg.jpg
Reklama

To może być premiera roku! MiłyPan i Defis zaprezentowali niezwykłą nowość!

Redakcja , 07 Grudzień 2020  19:04
To może być premiera roku! MiłyPan i Defis zaprezentowali niezwykłą nowość!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

„Spodziewajcie się niespodziewanego”, napisali na końcu materiału twórcy, a to zwiastuje potężne trzęsienie muzycznej ziemi.

Reklama

Oczekiwanie na wielką premierę disco polo, to dla fanów bardzo emocjonalny czas. Nerwowe odliczanie i duży stres przed publikacją, nieco łagodzi wcześniej udostępniany trailer, który paradoksalnie i tak zwiększa temperaturę, podkręcając ją do najwyższego stopnia.

Zobacz również: Mega głęboki dekolt gwiazdy disco polo zwraca uwagę odbiorców! Fani oszaleli na jej punkcie!

Nowość od artystów z absolutnego topu, musi wywołać lawinę spekulacji i ogrom komentarzy długo przed wydaniem utworu. W przypadku duetu Miłego Pana oraz Karola z grupy Defis, pierwsze opinie już pojawiają się pod udostępnioną zapowiedzią ich wspólnej, tanecznej produkcji.

Do serwisu YouTube, właśnie trafił trailer teledysku do kawałka pt. „Musisz się starać”. Artyści z dużą świadomością budują napięcie przed ostatecznym katharsis. Materiał, który udostępnili, zdradza bardzo niewiele, choć niesłychanie zachęca do obejrzenia całości. Panowie znakomicie się bawią i z pewnością mają zamiar zarazić swoim nastrojem słuchaczy.

Cały czas tajemnicą pozostaje całościowa forma piosenki, ale jedno już teraz wiemy na pewno - będzie zupełnie inaczej. Po krótkiej zapowiedzi możemy też spodziewać się świetnych efektów wizualnych, z przystojnymi wokalistami w roli głównej.

Statuetka w kategorii „przebój roku”, cały czas pozostaje sprawą otwartą, a na ostatniej prostej do walki włączy się najbardziej spektakularny duet ostatnich dwunastu miesięcy. „Spodziewajcie się niespodziewanego”, napisali na końcu materiału twórcy, a to zwiastuje potężne trzęsienie muzycznej ziemi.

Kto nie może doczekać się premiery?

Zobacz również: Żona Sławomira w zmysłowym negliżu?! Ta sesja Kajry zapadnie na długo w pamięci fanów!

Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan & Defis - Musisz się starać (Zapowiedź)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Prawdziwa Explozja w disco polo?! Gwiazdy disco polo stawiają na klubowe brzmienie!
  2. Prawda wyszła na jaw! Artysta disco polo zmienił się nie do poznania! Jego nowy image robi wrażenie!
  3. Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!
  4. Artysta disco polo wziął udział w morderczym treningu! Mamy zdjęcia! Co dalej z muzyką?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej