Reklama
Polecamy


Reklama

To mogło się skończyć tragicznie! Chwile grozy wokalisty disco polo!

2019-02-12T15:30:00+01:00 To mogło się skończyć tragicznie! Chwile grozy wokalisty disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/to-moglo-sie-skonczyc-tragicznie-chwile-grozy-wokalisty-disco-polo-1549897717.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Robert Klatt
Reklama


Życie gwiazd

Nawet tajfun nie mógł mu zepsuć egzotycznego wyjazdu…

Reklama

Długo planowałem tę wyprawę. Razem z rodziną i przyjaciółmi prawie dwa tygodnie spędziliśmy w pięknym, egzotycznym zakątku świata – mówi nam Robert Klatt, wspominając swój urlop w Tajlandii. I dodaje: – Chociaż były dni, kiedy wiało i padało tak, że nawet nie mogliśmy wyjść z hotelu, to z tym wyjazdem łączy się wiele wspaniałych wspomnień. Gwiazdor po raz pierwszy miał okazję przejechać się na słoniu. Z podróżą związana była też zabawna historia – zwierzę dwukrotnie zrzuciło swojego tresera, zanim wykonało jego polecenie. – Miałem do czynienia z wyjątkowo dowcipnym słoniem. Na szczęście mnie nie upuścił – podkreśla ze śmiechem.

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Wśród dzikich zwierząt

Najbardziej emocjonującą chwilą w czasie wycieczki była wizyta w klatce tygrysa. – Zastanawiałem się, czy mnie nie rozszarpie. Przed spotkaniem z drapieżnikiem musiałem podpisać dokument, którego nie rozumiałem. Ale się nie wycofałem – przyznaje i odlicza dni do kolejnych wakacji.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  2. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.