To lato należeć będzie do gwiazd disco polo?! Wraca popularna trasa koncertowa TVP!

To lato należeć będzie do gwiazd disco polo?! Wraca popularna trasa koncertowa TVP!

Pierwszy koncert już w czerwcu! Na scenie pojawi się m.in. zespół Boys i Zenek Martyniuk Akcent

Zobacz też Zamieszanie wokół BlueStar Music Club. Plotki o zamknięciu! Mamy oficjalne stanowisko klubu!

Reklama

Popularna trasa koncertowa wystartuje już 20 czerwca! Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to niezapomniane wydarzenie!

Weekend ogłasza koncerty na kwiecień. Wiemy, gdzie zagra Radek Liszewski i jego zespół Warto przeczytać: Weekend ogłasza koncerty na kwiecień. Wiemy, gdzie zagra Radek Liszewski i jego zespół

Reklama

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW DISCO POLO

Za miesiąc przywitamy wakacje. Pora zatem tak zaplanować swoje tegoroczne podróże, aby odwiedzić wszystkie najważniejsze festiwale disco polo. A tego lata sporo będzie się działo!

Reklama

PIERWSZY KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W CZERWCU

Na tę wiadomość miłośnicy dobrej zabawy pod gołym niebem czekali długie miesiące ! Już w czerwcu odbędzie się pierwszy koncert z cyklu “Lato Muzyka Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki 2021”! Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, nie zabraknie w nim również discopolowych akcentów!

Popularna trasa koncertowa wystartuje już 20 czerwca, a jej finał przewidziany jest na 29 sierpnia. Transmisja wszystkich koncertów odbędzie się oczywiście w niedzielne wieczory w TVP2!

Dla widzów twórcy widowiska przygotowali mnóstwo niespodzianek. Będą mogli nie tylko zaprezentować filmik z wakacji, czy pozdrowić swoich bliskich, ale także zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Reklama

NA SCENIE ZAŚPIEWAJĄ M.IN. GWIAZDY DISCO POLO

Letnią trasę TVP poprowadzą m.in.: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora i Norbi. Na scenie zobaczymy takich artystów jak: Cleo, Edyta Górniak, Weekend, Boys, Blue Cafe, Roksana Węgiel, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Sound’n’Grace, Thomas Anders i wiele innych gwiazd. Tego nie można przegapić!

Organizatorzy nie zdradzają na razie wszystkich szczegółów wakacyjnej trasy TVP. Pewne jest, że pierwszy koncert cyklu “Lato. Muzyka. Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki” odbędzie się 20 czerwca w amfiteatrze w Mrągowie.

Jedno jest pewne, to będzie niezapomniane wydarzenie!

Weekend ogłasza koncerty na kwiecień. Wiemy, gdzie zagra Radek Liszewski i jego zespół Warto przeczytać: Weekend ogłasza koncerty na kwiecień. Wiemy, gdzie zagra Radek Liszewski i jego zespół

Sylwester z Telewizją Republika w Chełmie 2025 z gwiazdami disco polo. Wiemy kto wystąpi! Zobacz również: Sylwester z Telewizją Republika w Chełmie 2025 z gwiazdami disco polo. Wiemy kto wystąpi!
Oglądaj
Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno & Nie ma gwiazd | Wakacyjna Trasa Dwójki Świnoujście 2020
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Który zespół robi najlepsze teledyski?
1. Mig
1 głosów 100%
Playboys
0 głosów 0%
After Party
0 głosów 0%
Top Girls
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Weekend
Weekend

Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje.

Wszystko o Weekend

Weekend - artykuły i teledyski

Najnowsze wiadomości, plotki i materiały video
Weekend - artykuły i teledyski

Najpopularniejsze o Weekend

Najczęściej czytane artykuły

Polecamy