Reklama


Reklama

To koniec! Uwielbiany zespół disco polo kończy swoją działalność! Fani zszokowani!

2019-03-31T18:08:00+02:00 To koniec! Uwielbiany zespół disco polo kończy swoją działalność! Fani zszokowani! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/to-koniec-uwielbiany-zespol-disco-polo-konczy-swoja-dzialalnosc-fani-zszokowani-1554046224.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Drodzy fani muzyki tanecznej po wielu miesiącach przemyśleń podjąłem decyzję, że kończę działalność artystyczną

Reklama

Z pewnością dla sporej grupy fanów disco polo dzisiejszy dzień nie będzie należał do najlepszych. Niestety jeden z uwielbianych zespołów disco polo postanowił zakończyć karierę. O tym fakcie poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!

Właśnie dziś tj. 31 marca swoją działalność zakończył zespół Bodzio Dance. Tomasz Bodak, który jest odpowiedzialny za projekt Bodzio Dance podziękował w szczerym wyznaniu fanom za wsparcie i dopingowanie. Podsumował swoją karierę muzyczną i wspomniał o najważniejszych wydarzeniach w historii zespołu.

Drodzy fani muzyki tanecznej po wielu miesiącach przemyśleń podjąłem decyzję, że kończę działalność artystyczną jako zespół BODZIO DANCE. od 2009 roku zagraniu ponad 140 koncertów na terenie całego kraju zespół BODZIO DANCE przechodzi do historii. Podczas tych lat miałem okazję być na jednej scenie z prawie całą plejadą polskich i zagranicznych gwiazd z nie mal każdego muzycznego gatunku. Najbardziej zostały mi w pamięci koncerty, gdzie odpowiedzialność była wielka, stres ogromny, ale robimy co kochamy to można przenosić góry i miałem okazję przez chwilę poczuć się wyjątkowo mogąc wystąpić po takich gwiazdach jak: Sylwia Grzeszczak, Bad Boys Blue, Kamil Bednarek, Ewelina Lisowska, After Party, Bayer Full, Czadoman, Classic, Playboys, Weekend, Bobi i wiele innych dużych gwiazd, których z racji małej sklerozy mogę nie pamiętać. Nie te gwiazdy po których, lub przed którymi się występowało dawały największą radość, ale Wy odbiorcy, słuchacze, fani, którzy dawaliście mi porządnego kopa i energię co sprawiało że stres wychodząc dla kilku tysięcznej publiczności mijał najdalej po minucie. Wszędzie, gdzie tylko byłem bawiliście się świetnie prawie o każdej porze. Wiele koncertów było, gdzie publika była 8/10 tys. jednak najlepiej i najwięcej ludzi ponad 12 tys. było podczas naszej najlepszej gali disco polo w zachodniej polsce Cosuchovia Dance, która od kilku lat odbywa się u nas w Kożuchowie. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się, że na naszych koncertach scena nie była pusta, mówię początkowo o muzykach, później o tancerzach i tancerkach, które przez te lata robiły naprawdę świetną robotę i show w późniejszym czasie naprawdę na wysokim poziomie. Tym, którzy mnie wieźli na koncerty zawsze na czas czyli kilku szoferom również dziękuje za dobrą atmosferę i dowiezienie zawsze na czas podczas często dalekich tras. Menagerom, którzy chcieli nie zawsze mogli, lub po prostu nie dawali z siebie wszystkiego, jak bym ja sobie życzył również dziękuje za fachową i szczerą pomoc na miarę swoich możliwości. Zapytacie co teraz ? koniec z muzyką ? Gdzie tam koniec, ja bez muzyki zwariuje, wpadł bym chyba w jakąś deprechę, muzyka daję mi siłę, energię i radość życia, więc koniec zespołu Bodzio Dance jest początkiem czegoś nowego, czy lepszego? ocenicie sami na spokojnie w czerwcu, wtedy będzie gotowy teledysk promujący nowy singiel z okazji mojego artystycznego 10 lecia o tytule "10 lat na scenie, kiedy się ożenie", ale uwaga już nie jako Bodzio Dance, jednak już jako Tomasz BODAK. Czekajcie więc cierpliwie, a wynagrodzę to Wam w pełni.

- czytamy w oficjalnym poście zespołu Bodzio Dance.

Na szczęście dla fanów muzyki disco polo mamy bardzo dobrą wiadomość. Wokalistka Tomasz Bodak odpowiedzialny za projekt Bodzio Dance dalej będzie tworzył, jednak pod swoimi imieniem i nazwiskiem. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Tomka.

Zobacz również: Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  2. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  3. Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.