Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-04-21T21:52:00+02:00 Fani disco polo w rozpaczy! Uwielbiany zespół kończy swoją karierę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/fani-disco-polo-w-rozpaczy-uwielbiany-zespol-konczy-swoja-kariere-1555876049.jpg

Fani disco polo w rozpaczy! Uwielbiany zespół kończy swoją karierę!

Redakcja , 21 Kwiecień 2019  21:52
Reklama
Fani disco polo w rozpaczy! Uwielbiany zespół kończy swoją karierę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To przykra wiadomość dla wszystkich fanów tej grupy!

Reklama

Za pomocą mediów społecznościowych zespół disco polo poinformował swoich fanów o zakończeniu działalności! To czarny dzień dla wszystkich, którzy uwielbiali Bodzio Dance. Tomasz Bodak z dniem 31 marca przestał tworzyć zespół disco polo o nazwie Bodzio Dance!

Zobacz również: Wokalista grupy MIG został ponownie ojcem?! Fani Gratulują! Tak wygląda rodzina gwiazdora disco polo!

Artysta disco polo podziękował w szczerym wyznaniu fanom za wsparcie i dopingowanie. Podsumował swoją karierę muzyczną i wspomniał o najważniejszych wydarzeniach w historii zespołu.

Drodzy fani muzyki tanecznej po wielu miesiącach przemyśleń podjąłem decyzję, że kończę działalność artystyczną jako zespół BODZIO DANCE. od 2009 roku zagraniu ponad 140 koncertów na terenie całego kraju zespół BODZIO DANCE przechodzi do historii. Podczas tych lat miałem okazję być na jednej scenie z prawie całą plejadą polskich i zagranicznych gwiazd z nie mal każdego muzycznego gatunku. (...)

Zapytacie co teraz ? koniec z muzyką ? Gdzie tam koniec, ja bez muzyki zwariuje, wpadł bym chyba w jakąś deprechę, muzyka daję mi siłę, energię i radość życia, więc koniec zespołu Bodzio Dance jest początkiem czegoś nowego, czy lepszego? ocenicie sami na spokojnie w czerwcu, wtedy będzie gotowy teledysk promujący nowy singiel z okazji mojego artystycznego 10 lecia o tytule "10 lat na scenie, kiedy się ożenie", ale uwaga już nie jako Bodzio Dance, jednak już jako Tomasz BODAK. Czekajcie więc cierpliwie, a wynagrodzę to Wam w pełni.

Wokalista disco polo na szczęście uspokoił swoich fanów. Będzie realizował się dalej muzycznie, ale pod swoim imieniem i nazwiskiem, więc dla wszystkich, którzy uwielbiali Tomka mamy dobre wiadomości.

Nie są znane jeszcze szczegóły nowego projektu artysty disco polo, ale z pewnością niebawem dowiemy się co planuje Tomek.

Zobacz również: Legenda disco polo wraca do gry! Wiemy, czym gwiazdor może wykosić swoją konkurencje!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Teresa Werner w żałobie! Gwiazda przekazała druzgocącą wiadomość!
  2. Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!
  4. Gwiazdeczka disco polo zachwyca nienaganną i ponętną figurą. Konkurentki zielenieją z zazdrości!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej