Reklama
Polecamy


Reklama

Fani disco polo w rozpaczy! Uwielbiany zespół kończy swoją karierę!

2019-04-21T21:52:00+02:00 Fani disco polo w rozpaczy! Uwielbiany zespół kończy swoją karierę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/fani-disco-polo-w-rozpaczy-uwielbiany-zespol-konczy-swoja-kariere-1555876049.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To przykra wiadomość dla wszystkich fanów tej grupy!

Reklama

Za pomocą mediów społecznościowych zespół disco polo poinformował swoich fanów o zakończeniu działalności! To czarny dzień dla wszystkich, którzy uwielbiali Bodzio Dance. Tomasz Bodak z dniem 31 marca przestał tworzyć zespół disco polo o nazwie Bodzio Dance!

Zobacz również: Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.

Artysta disco polo podziękował w szczerym wyznaniu fanom za wsparcie i dopingowanie. Podsumował swoją karierę muzyczną i wspomniał o najważniejszych wydarzeniach w historii zespołu.

Drodzy fani muzyki tanecznej po wielu miesiącach przemyśleń podjąłem decyzję, że kończę działalność artystyczną jako zespół BODZIO DANCE. od 2009 roku zagraniu ponad 140 koncertów na terenie całego kraju zespół BODZIO DANCE przechodzi do historii. Podczas tych lat miałem okazję być na jednej scenie z prawie całą plejadą polskich i zagranicznych gwiazd z nie mal każdego muzycznego gatunku. (...)

Zapytacie co teraz ? koniec z muzyką ? Gdzie tam koniec, ja bez muzyki zwariuje, wpadł bym chyba w jakąś deprechę, muzyka daję mi siłę, energię i radość życia, więc koniec zespołu Bodzio Dance jest początkiem czegoś nowego, czy lepszego? ocenicie sami na spokojnie w czerwcu, wtedy będzie gotowy teledysk promujący nowy singiel z okazji mojego artystycznego 10 lecia o tytule "10 lat na scenie, kiedy się ożenie", ale uwaga już nie jako Bodzio Dance, jednak już jako Tomasz BODAK. Czekajcie więc cierpliwie, a wynagrodzę to Wam w pełni.

Wokalista disco polo na szczęście uspokoił swoich fanów. Będzie realizował się dalej muzycznie, ale pod swoim imieniem i nazwiskiem, więc dla wszystkich, którzy uwielbiali Tomka mamy dobre wiadomości.

Nie są znane jeszcze szczegóły nowego projektu artysty disco polo, ale z pewnością niebawem dowiemy się co planuje Tomek.

Zobacz również: Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Weselne parkiety zapłoną! Dawid Narożny i Endrju z genialną nowością pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą
  3. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.