Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-02T12:24:00+01:00 To już pewne! Magda Narożna wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/nowe-ekscytujace-nazwiska-w-14-edycji-uwielbianego-przez-widzow-show-twoja-twarz-brzmi-znajomo-1606073317.jpg
Reklama

To już pewne! Magda Narożna wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo!

Redakcja , 02 Grudzień 2020  12:24
To już pewne! Magda Narożna wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zawalczy o ZłotąTwarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny

Reklama

Już wkrótce startują zdjęcia do nowej edycji programu. Po raz kolejny zobaczymy zdumiewające przemiany ośmiu Gwiazd. Bohaterowie programu zawalczą o ZłotąTwarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem w nadchodzącej edycji?  

Zobacz również: Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!

W 14. wiosennej edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, znana z produkcji telewizyjnych i kinowych m.in. Przyjaciółki, M jak miłość, Niania czy Wesele; wokalistka i influencerka, Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w filmie 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej;  wulkan energii, piosenkarka na co dzień występująca w popularnym zespole disco-polo Piękni i młodzi - Magda Narożna! W programie zobaczymy czwórkę aktorów. A oto i oni: Lesław Żurek, znany z takich produkcji jak Mała Moskwa, Zabawa zabawa czy Przyjaciółki; aktor Michał Meyer, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w filmach Miasto 44 i Amok oraz serialu Czas honoru;. Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli  Tymoteusz z serialu Pierwsza miłość; Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie.  

Każda z Gwiazd będzie musiała spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert! Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa „Krisa” Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej. Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, nasza magiczna scena zamieni się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest  czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Występujących Artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

Zobacz również: Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawił się na antenie Polsatu siedem lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 380 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!
  2. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!
  3. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  4. Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej