Reklama
Polecamy


Reklama

To fotomontaż?! Przepiękna wokalistka disco polo szokuje nowym zdjęciem!

2020-05-03T15:40:00+02:00 To fotomontaż?! Przepiękna wokalistka disco polo szokuje nowym zdjęciem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/selfie-jak-z-bajki-przepiekna-wokalistka-disco-polo-zrobila-wyjatkowe-zdjecie-zobaczcie-koniecznie-1588325094.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka wrzuciła na swój profil zdjęcie w lustrzanym odbiciu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt

Reklama

Gwiazdy disco polo, to kopalnia przeróżnych pomysłów. Czasem tylko zabawnych, a czasem również praktycznych. W każdym razie na pewno warto czujnie obserwować naszych artystów, bo możemy otrzymać cenną wiedzę, także spoza świata muzyki.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Tym razem technologicznego newsa przynosi nam Angelika z zespołu Top Girls. Wokalistka wrzuciła na swój profil zdjęcie w lustrzanym odbiciu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gwiazda zabrała ze sobą lustro do ogrodu, by taką fotografię wykonać.

Dotychczas tego typu realizacje miały miejsce w toaletach bądź przymierzalniach. Po tym przełomowym wydarzeniu można się spodziewać, że popularne selfie „z ręki” lub „z kija”, odejdzie do lamusa i każdy szanujący się celebryta będzie nosił przy sobie odpowiednich rozmiarów lustro!

Czy to możliwe? Chyba nie, ale wiele już w życiu widzieliśmy, więc wstrzymujemy się z ostateczną opinią. Wracając do zdjęcia Angeliki, to trzeba wspomnieć, że nie ma żadnej jakościowej różnicy przy obu sposobach wykonania foty. W każdym wypadku sympatyczna artystka wygląda przeuroczo.

Zgadzacie się?

Zobacz również: MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!
  3. Wokalistka disco polo w wyzywającej sukience! Wiatr odsłonił jej okolice bikini!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.