Reklama


Reklama

To fotomontaż?! Przepiękna wokalistka disco polo szokuje nowym zdjęciem!

2020-05-03T15:40:00+02:00 To fotomontaż?! Przepiękna wokalistka disco polo szokuje nowym zdjęciem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/selfie-jak-z-bajki-przepiekna-wokalistka-disco-polo-zrobila-wyjatkowe-zdjecie-zobaczcie-koniecznie-1588325094.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka wrzuciła na swój profil zdjęcie w lustrzanym odbiciu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt

Reklama

Gwiazdy disco polo, to kopalnia przeróżnych pomysłów. Czasem tylko zabawnych, a czasem również praktycznych. W każdym razie na pewno warto czujnie obserwować naszych artystów, bo możemy otrzymać cenną wiedzę, także spoza świata muzyki.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Tym razem technologicznego newsa przynosi nam Angelika z zespołu Top Girls. Wokalistka wrzuciła na swój profil zdjęcie w lustrzanym odbiciu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gwiazda zabrała ze sobą lustro do ogrodu, by taką fotografię wykonać.

Dotychczas tego typu realizacje miały miejsce w toaletach bądź przymierzalniach. Po tym przełomowym wydarzeniu można się spodziewać, że popularne selfie „z ręki” lub „z kija”, odejdzie do lamusa i każdy szanujący się celebryta będzie nosił przy sobie odpowiednich rozmiarów lustro!

Czy to możliwe? Chyba nie, ale wiele już w życiu widzieliśmy, więc wstrzymujemy się z ostateczną opinią. Wracając do zdjęcia Angeliki, to trzeba wspomnieć, że nie ma żadnej jakościowej różnicy przy obu sposobach wykonania foty. W każdym wypadku sympatyczna artystka wygląda przeuroczo.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.