2019-11-29T07:30:00+01:00 To będzie hit? Piękna sceneria Majorki w produkcji disco polo! Grupa Bayera nagrała nowość pt. "Ma k https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/hit-disco-polo-prosto-z-majorki-grupa-bayera-stworzyla-lepszy-utwor-niz-obraczki-szczerozlote-1574962255.jpg

To będzie hit? Piękna sceneria Majorki w produkcji disco polo! Grupa Bayera nagrała nowość pt. "Ma królewno"

Redakcja , 29 Listopad 2019  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
To będzie hit? Piękna sceneria Majorki w produkcji disco polo! Grupa Bayera nagrała nowość pt. "Ma królewno"
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Popularna formacja disco polo zdecydowała się zrealizować teledysk do swojej nowej produkcji na Majorce

Reklama

Ponad 30 milionów wyświetleń jednego z największych hitów disco polo musi zobowiązywać. Formacja Bayera nie próżnuje i cały czas stara się odpowiadać na potrzeby swoich odbiorców. 

Zobacz również: Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!

Radek Kudelski wspólnie z ekipą Bayera ponownie wybrali się na Majorkę, aby nakręcić teledysk do nowej produkcji pt. "Ma królewno". Realizacją teledysku zajmowała się niezawodna ekipa Allinteractive Films z Marcinem Załęskim na czele.

Choć miejsce to samo, to klip ma być inny od poprzedniego . O ile w poprzednim teledysku można było zauważyć komercyjną "twarz" Majorki z plażami pełnymi palm i jachtami tak w tym ekipa skupiła się na innym krajobrazie, chcąc uwydatnić piękno tej wyspy! 

Utwór jak przystało na zespół Bayera będzie opowiadał o miłości "Chłopak zastanawia się czy jest możliwość aby jego wybranka była tylko z nim i została jego przysłowiową Królewną. Przy niej czuje się najlepiej wręcz "jak w niebie" - przyznał w rozmowie z nami zespół opowiadając o produkcji

Rolę wybranki zagrała rodowita Hiszpanka z Majorki Laura, której uroda nieco przypomina urodę znanej wokalistki Shakiry.

Dodatkowo w klipie mają ukazać się muzycy z instrumentami jak i tancerze - co wskazuje na to że oprócz miłosnych scen będzie miejsce na taniec i wymowną muzykę. Utwór bardzo taneczny z elementami żywych instrumentów zdobędzie serca fanów muzyki tanecznej? Jak udało nam się dowiedzieć wszystko zostało zamknięte w rytmice nawiązującej do starszego disco polo, ale brzmiące jak nowoczesne utwory dance.

Zobacz również: Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!

Premiera jeszcze w grudniu 2019! 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  2. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  3. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  4. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  5. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  6. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  7. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  8. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami