2021-07-02T09:59:00+02:00 Tłumy na koncercie popularnego gwiazdora disco polo! Scena pod nim prawie zapłonęła! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-popularnego-gwiazdora-disco-polo-scena-pod-nim-prawie-zaplonelajpg.jpg

Tłumy na koncercie popularnego gwiazdora disco polo! Scena pod nim prawie zapłonęła!

Redakcja , 02 Lipiec 2021  09:59
Tłumy na koncercie popularnego gwiazdora disco polo! Scena pod nim prawie zapłonęła!
Źródło zdjęć: facebook.com/andre.zespoldiscopolo

Gwiazdor disco polo opublikował w sieci fragment wideo ze swojego koncertu, który odbył się kilka dni temu


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdor disco polo swoją radosną twórczością sprawił, że publiczność ani na chwilę nie usiedziała na swoich miejscach!

Zobacz również: Lawina krytyki! Magda Narożna Piękni i Młodzi zaśpiewała NA ŻYWO wielki hit disco polo 'Wiocha', 'dramat'

TŁUMY NA KONCERCIE GWIAZDORA DISCO POLO ANDRE 

Na ten dzień tysiące fanów popularnego artysty disco polo czekało od dawna! W końcu mogli się wybrać na koncert swojego ukochanego idola! Szczęśliwcy, którzy oglądali jego występ w jednej z kujawskich miejscowości będą te chwile pamiętać na długie lata!

Andre to uwielbiany wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Ale Ale Aleksandra”, “Tylko z Tobą”, czy “Ta szalona Karolina”. Twórczość artysty cechuje się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które sprawia, że przy jego kawałkach nóżka aż sama chodzi!

Reklama

POLACY POTRZEBUJĄ DOBREJ ZABAWY 

Gwiazdor disco polo opublikował w sieci fragment wideo ze swojego koncertu, który kilka dni temu odbył się w miejscowości Chodecz! Na filmie widać licznie zebraną publiczność, która zgodnym chórem śpiewa popularny hit artysty “Ale Ale Aleksandra”! 

Jeszcze niedawno spore grono artystów zamartwiało się o swoją przyszłość. Nie wiedzieli, czy publiczność po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią będzie znowu chciała ich oglądać. Okazuje się jednak, że ich obawy były bezpodstawne, a ludzie zawsze będą potrzebować dobrej zabawy!

Andre jak zawsze dał z siebie wszystko! W trakcie koncertu scena pod nim prawie zapłonęła! Gwiazdor disco polo swoją radosną twórczością sprawił, że publiczność ani na chwilę nie usiedziała na swoich miejscach! Wszyscy zgodnie twierdzą, że godzina koncertu wokalisty zleciała im jak z bicza strzelił!

Zobacz również: Obrzydliwy hejt na Marcina Millera Boys! Internauci zaatakowali uwielbianego gwiazdora disco polo!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ANDRE - OCH...JAKA PANI
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  2. Wielka tragedia w rodzinie gwiazdora disco polo! Marek Biedrzycki w żałobie, stracił ukochaną osobę!
  3. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  5. Piękne wokalistki disco polo Szpilki z milionem na koncie! Ich nowy utwór okazał się przepustką do wielkiego sukcesu?!
  6. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!
  7. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  8. Gorące zdjęcie znanej wokalistki disco polo trafiło do sieci 'Piękny masz biust'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami