2018-05-23T08:07:00+02:00 Teresa Werner w przepięknej produkcji "Moja Mamo" | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/teresa-werner-moja-mamo-premiera-1526988297.jpg

Teresa Werner w przepięknej produkcji "Moja Mamo" | PREMIERA

Redakcja , 23 Maj 2018  08:07

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Teresa Werner w przepięknej produkcji "Moja Mamo" | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Teresa Werner
Reklama

Przepiękna, zarazem nastrojowa produkcja zyskuje coraz większą popularność. Teresa Werner jak zwykle nie zawiodła

Reklama

Królowa muzyki śląskiej ponownie zaskakuje. Teresa Werner z myślą o dniu Matki, przygotowała dla swoich fanów jak i ich mam przepiękną, zarazem nastrojową piosenkę, za której słowa i muzykę w oryginale (Malinkonija) odpowiada Zdenko Runjić. 

Kochane Mamy  Dla Was bardzo osobista i sentymentalna piosenka - napisała Teresa Werner udostępniając w sieci swoją najnowszą produkcję pt. "Moja mamo".

Internauci bardzo szybko zareagowali na udostępnioną nowość "Piękna piosenka. Piękny głos i świetne wykonanie", "Pani Teresa spiewa pięknie a swoją osobą i urokiem przyciąga uwagę wszystkich ktorzy ja lubią słuchać", "Piękna piosenka o mamie za którą dziękuję sercem - jest Piękna i z pięknym uczuciem przez Teresę Werner zaśpiewana." , czytamy pod materiałem w serwisie YouTube. 

Zobacz również: Teresa Werner na jednym zdjęciu z córką Asią - podobne są do siebie?

Jest to już kolejna produkcja Teresy Werner, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Artystka w swoją pracę wkłada dużo serca i pasji, co jak widać owocuje wspaniałymi osiągnięciami i ciekawymi produkcjami. 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  2. Śliczna gwiazdeczka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  3. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  5. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  6. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami