Reklama


Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami

Adam Begier , 13 Sierpień 2021  17:23
Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami
Reklama

Oglądaj teledysk Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami

Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami
Dotknij obrazek, aby odtworzyć

Tekst Piosenki - Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami - MP3

Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami https://disco-polo.info/uploads/teledyski/bozena-i-miroslaw-szoltysek---spacer-z-gwiazdami.jpg Zapraszamy do oglądania teledysku: Bożena i Mirosław Szołtysek - Spacer z gwiazdami - Mp3 - Tekst piosenki. Największa baza materiałów teledysków disco polo i weselnych) 2021-08-13T17:23:21+02:00 1008 https://www.youtube.com/watch?v=M7l8--_VYSg https://www.youtube.com/watch?v=M7l8--_VYSg

Reklama

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Przeczytaj również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo kusi odsłoniętym biustem! Fani w szoku! Przepiękna artystka kolejny raz sprawiła, że w sieci zawrzało!
  2. Nikt nie przyszedł na koncert znanego zespołu disco polo?! Muzycy pokazali video ze sceny! To już koniec ich kariery?!
  3. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  4. Power Play z premierą pt. "Umówieni na 9"! Zobaczcie nowość Sylwestra Gazdy!
  5. Znany zespół disco polo w biesiadnej odsłonie! Artyści postawili na folkowe brzmienia!
  6. Popularny gwiazdor disco polo - Kuba Playboys bezlitośnie nokautuje konkurencje! Takich osiągnięć mogą mu wszyscy zazdrościć!
  7. Radosna nowina w świecie disco polo! Edyta Folwarska sprzedała prawa do ekranizacji swojej nowej powieści! Szykuje się wielkie kino!
  8. Marcin Miller – Boys na jednej scenie z kolegami z branży! Artyści disco polo przygotowali wielką niespodziankę dla fanów?!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo