Reklama
Polecamy


Reklama

Teledysk ślubny Pięknych i Młodych wywołał ogromną falę komentarzy! | VIDEO

2018-07-01T20:40:00+02:00 Teledysk ślubny Pięknych i Młodych wywołał ogromną falę komentarzy! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/teledysk-slubny-pieknych-i-mlodych-wywolal-ogromna-fale-komentarzy-video-1530445726.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wiele pozytywnych, ale również negatywnych komentarzy pod teledyskiem ślubnym Daniela i Ewy.

Reklama

Teledysk ślubny wokalisty zespołu Piękni i Młodzi to wyjątkowa pamiątka dla Daniela i Ewy Wilczewskich. Ich przepiękne wideo obejrzało ponad 300 tysięcy osób. Rzadko zdarza się, aby takie nagranie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem.

Niestety ilość odtworzeń przekłada się również na ogromną ilość komentarzy. W większości pozytywnych, ale zdarzają się również negatywne, które jednym słowem są "nie na miejscu".

Jak myślicie skąd bierze się hejt w kierunku teledysku ślubnego Daniela i Ewy? Czekamy na Wasze zdanie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.