2019-10-24T14:00:00+02:00 Tego nie można przegapić! Wielka premiera uwielbianej grupy disco polo EXTAZY! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/extazy-juz-niebawem-w-plomiennej-premierze-disco-polo-1571586313.jpg

Tego nie można przegapić! Wielka premiera uwielbianej grupy disco polo EXTAZY!

Redakcja , 24 Październik 2019  14:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tego nie można przegapić! Wielka premiera uwielbianej grupy disco polo EXTAZY!
Źródło zdjęć: facebook.com/kamil.chludzinskiextazy
Reklama

Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów disco polo! - tym razem nie tylko disco polo, ale coś mocnego i klubowego

Reklama

Nie trzeba nikomu udowadniać, że grupa Extazy w świecie muzyki tanecznej jest jedną z lepszych formacji. W swoim repertuarze mają same przeboje.

Zobacz również: Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Do tych najbardziej znanych należą takie kawałki, jak „Jesteś moją wyśnioną” , „Balujemy dziś w domu” , „Kochana moja” czy też „Smakować będę Cię” i oczywiście „Możesz płakać” , „Dziewczyna idealna”.

Nie można nie wspomnieć o piosence zatytułowanej „Noc taka czarna”. Teledysk do utworu ma już ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Piosenka przypadła do gustu Polakom. Każda stacja dumnie grała ten utwór po kilka razy dziennie. W ostatnim czasie lider zespołu Extazy, Kamil Chludziński dzielnie pracował na planie teledysku do swojej najnowszej propozycji, napisał:

- Wielkimi krokami zbliża się premiera naszego nowego przeboju. Tym razem nie tylko disco polo, ale coś mocnego i klubowego oczywiście nie będzie to głupawa najeba tylko SAMO ŻYCIE Premiera nowości została zaplanowana na 25 października w serwisie YouTube na kanale disco polo Lajf.

Czekacie razem z nami?

Zobacz również: 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  2. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  4. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  5. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  6. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami