2024-01-07T07:30:00+01:00 "Tango" w nowej odsłonie! Hicior od DiscoBoys robi wrażenie w klubowej wersji! "Tango" w wersji klubowej to doskonały przykład na to, że muzyka disco polo nieustannie się rozwija https://disco-polo.info/uploads/news/tango-w-nowej-odslonie-hicior-od-discoboys-robi-wrazenie-w-klubowej-wersjijpg.jpg Disco-Polo.info

"Tango" w nowej odsłonie! Hicior od DiscoBoys robi wrażenie w klubowej wersji!


"Tango" w wersji klubowej to doskonały przykład na to, że muzyka disco polo nieustannie się rozwija

Autor: Adam Begier, 07 Styczeń 2024  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
 2. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 3. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
Reklama

  W świecie muzyki disco polo każdy nowy utwór ma szansę stać się przebojem, ale tylko nieliczne piosenki osiągają status kultowych. "Tango" zespołu DiscoBoys, wydany w ostatnich dniach 2023 roku, to właśnie taki przypadek. Ten energetyczny utwór błyskawicznie zdobył serca fanów, bijąc rekordy oglądalności na YouTube. Ale to nie koniec historii "Tango". Zespół DiscoBoys, zaskakując swoich fanów, postanowił nadać utworowi nowe życie, prezentując jego zupełnie nową, bardziej klubową wersję. Dokładnie chodzi o producenta Kriss, który stworzył remix.

  Kriss – Twórca Nowego Brzmienia "Tango"

  Za tę świeżą, pulsującą energią stoją magiczne dłonie Krissa, znanego producenta muzycznego, który zdecydował się podjąć wyzwanie i odświeżyć ten kultowy kawałek. Jego remix "Tango" to połączenie klasycznych elementów disco polo z nowoczesnymi, klubowymi rytmami, co sprawia, że utwór nabiera zupełnie nowego, ekscytującego wymiaru. Ta wersja to nie tylko hołd dla oryginału, ale również odważny krok w stronę nowoczesności, zachowując przy tym wszystko, co w "Tango" było najlepsze.

  Premiera Nowej Wersji "Tango"

  Premiera nowej wersji "Tango" odbyła się z wielkim rozmachem. W naszym serwisie disco-polo.info mieliśmy przyjemność prezentować ten remix jako pierwsi. Odbiór nowej wersji piosenki przez fanów jest entuzjastyczny, a liczba wyświetleń na YouTube rośnie w imponującym tempie. Czy nowa aranżacja "Tango" przewyższy popularnością oryginał? Czas pokaże, ale już teraz możemy śmiało stwierdzić, że Kriss i DiscoBoys stworzyli coś, co ma potencjał, by zostać nowym hymnem imprez disco polo.

  Reklama

  DiscoBoys - Tango

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
  2. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  3. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO
  4. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo
  5. "Ja dla Ciebie żyłem" - Nowy Hit Zespołu Mig! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
  7. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  8. Nowa premiera Karolcii – "Zamieniam Ból na Miłość" już dostępna!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie