Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-13T16:23:00+01:00 Taneczny Karnawał 2020 w ERGO ARENIE https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/taneczny-karnawal-2020-w-ergo-arenie-1581607338.png

Taneczny Karnawał 2020 w ERGO ARENIE

Redakcja , 13 Luty 2020  16:23
Reklama
Taneczny Karnawał 2020 w ERGO ARENIE
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To będzie najlepsza zabawa sezonu - nie pozostaje nic innego, jak już dzisiaj zarezerwować czas i bilety na to wydarzenie

Reklama

Po raz pierwszy w tej części Polski, w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot, odbędzie się wydarzenie karnawałowo – taneczne z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i gości z zagranicy.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przerywa milczenie! Gwiazda padła ofiarą zbirów!

Już 15 lutego zapraszamy na „Taneczny Karnawał”. Zabawę rozkręcą znakomite zespoły muzyczne: SŁAWOMIR, CLASSIC oraz REDNEX ze Szwecji, łączące disco, elektroniczną muzykę taneczną, folk i country dance.

Tego wieczoru potańczymy przy największych przebojach Sławomira (m.in. „Miłość w Zakopanem”, „Ty mała znów zarosłaś”), zespołu CLASSIC (m.in. „To nie przyjaźń, tylko miłość”, „Daj mi znak”) oraz Rednexu (m.in. „Cotton Eye Joe”, „Spirit of the Hawk”), które zdobyły ogromną popularność słuchaczy i grane były we wszystkich dyskotekach!

Obejrzymy również show pn. „Taneczny Piknik Country”. Tu największe przeboje wykonają m.in.„Babsztyl”, „Zayazd”, oraz Andrzej Trojak, Czarek Makiewicz, Wojtek Dudkowski, Mirek Kalisiewicz, Joanna Dove, a o oprawę taneczną zadba Strefa Country. Obok ogromnego parkietu na gości czekać będzie strefa gastronomiczna w ERGO ARENIE, gdzie w przerwie między występami artystów będzie można złapać oddech i skorzystać z bogatej oferty dań i napojów.

To będzie najlepsza zabawa sezonu - nie pozostaje nic innego, jak już dzisiaj zarezerwować czas i bilety na to wydarzenie! Zapraszamy na największy show tegorocznego karnawału, połączony z prawdziwie żywiołową zabawą w ERGO ARENIE, w sobotni wieczór 15 lutego!

Zobacz również: HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!
  2. Marcin Miller (Boys) spełnił swoje wielkie marzenie! Niezwykłe spotkanie nagrano w popularnym programie TVP
  3. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  4. Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej