2021-09-10T09:30:00+02:00 Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów https://disco-polo.info/uploads/news/taneczna-nowosc-mlodej-wokalistki-disco-polo-podbija-siec-to-nowy-hit-wszystkich-dyskotekowych-parkietowjpg.jpg

Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!

Redakcja , 10 Wrzesień 2021  09:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Chociaż jesień już za pasem, to gorąca premiera wokalistki z pewnością zostanie z nami na długie miesiące!

Reklama

Śliczna gwiazda disco polo stworzyła niezwykle energetyczny kawałek, przy którym nogi same rwą się do tańca!

Zobacz również: Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!

 

Wakacje już dawno za nami, jednak nie oznacza to powodu to smutku. Artyści disco polo regularnie dbają o to, by w sercach fanów cały rok było lato!

Faustii to popularna wokalistka disco polo, która w sercach fanów zapisała się takimi kawałkami jak: “Porwij na parkiet”, “Chcę Ci podarować”, czy “Kocie oczy”. Artystka nie zwalnia tempa i kolejny raz oddaje w ręce fanów swoją najnowszą muzyczną niespodziankę!

Reklama

Młoda gwiazda disco polo udostępniła w sieci swój premierowy teledysk, który powstał do utworu “Ja chcę Ci podarować”! Faustii stworzyła niezwykle energetyczny kawałek, przy którym nogi same rwą się do tańca!

Urocza wokalistka doskonale zna gusta swoich fanów. Świeżutki kawałek artystki ma spore szanse, by namieszać na scenie disco polo! Piosenka ma nie tylko taneczny aranż, ale także i łatwo wpadający w ucho tekst, który można zanucić z Faustii już po pierwszym przesłuchaniu!

Reklama

Warto zwrócić uwagę na iście letni klip, który przywołuje najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia. I chociaż jesień już za pasem, to gorąca premiera wokalistki z pewnością zostanie z nami na długie miesiące!

Faustii bez dwóch zdań nagrała kawałek, którego nie zabraknie na żadnym dyskotekowym parkiecie. W końcu taneczne utwory zawsze sprawdzają się na nim najlepiej!

Zobacz również: Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: FAUSTII - Ja Chce Ci Podarować
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  2. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  3. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  4. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  5. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  6. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  7. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  8. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami