Reklama
Polecamy


Reklama

Takiej bomby ze strony gwiazd disco polo jeszcze nie było! B-Qll zaprasza wszystkich na zabawę!

2019-09-23T13:35:00+02:00 Takiej bomby ze strony gwiazd disco polo jeszcze nie było! B-Qll zaprasza wszystkich na zabawę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/takiej-bomby-ze-strony-gwiazd-disco-polo-jeszcze-nie-bylo-b-qll-zaprasza-wszystkich-na-zabawe-1569104400.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To będzie coś niesamowitego!

Reklama

Wspólna zabawa? Czemu nie. Będzie się działo! Noc to za mało, bo Marcin z uwielbianej formacji B-QLL oznajmił informacje, na którą czekali wszyscy!

Formacja B-QLL niezaprzeczalnie wiedzie prym w świecie disco polo. W ostatnim czasie każda ich muzyczna propozycja przeradza się w niepodważalny hit. Nikt nie przypuszczał, że ich kariera nabierze aż takiego dynamicznego tempa.

Wśród fanów muzyki tanecznej nie ma osoby, która by nie kojarzyła takich przebojów od B-QLL, jak „Tak, tak żono moja” , „Janusz i Grażyna” , „Oddałbym” , „Za każdy dotyk” , czy też „Otruty i zaklęty”.

Wszystkie kawałki wpisały się w historie disco polo. Nie inaczej jest w przypadku ich ostatniego utworu zatytułowanego „Moje Santa Fe” tą piosenką zespół B-QLL rozkochał w sobie nieodwracalnie dosłownie wszystkich.

Łącznie z prezenterami radiowymi, którzy chętnie grali ten utwór w największych rozgłośniach. Trzeba przyznać, że kawałek był strzałem w dziesiątkę i do dzisiaj można go usłyszeć w radiu i telewizji. Trudno jest sobie teraz wyobrazić imprezę bez tego przeboju, do którego teledysk został wyświetlony już blisko 2 milionów razy.

Ku zaskoczeniu wokalista B-QLL, Marcin Niewiadomski poinformował swoich fanów na profilu Instagramowym, że już niebawem światło dzienne ujrzy ich naiwniacy utwór:

- Już 25 września w środę PREMIERA najnowszego utworu B-QLL pt. Zabawa!!! na antenie VOX FM. 26 w czwartek premiera na kanale YouTube Lemon Records. B-QLL się w tańcu nie pier...niczki - to będzie konkret zabawa.

Czyżby szykował się kolejny hit od zespołu B-QLL?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.