2023-08-04T06:30:00+02:00 Tak Skolim i dziewczyny z formacji Szpilki bawią się po koncertach w USA! Mamy nagranie! Polscy artyści Szpilki i Skolim w USA! Zobacz nagranie, jak wspólnie śpiewają hit Farba - "Chcę tu zostać". Muzyka łączy serca na scenie i za kulisami! https://disco-polo.info/uploads/news/tak-skolim-i-dziewczyny-z-formacji-szpilki-bawia-sie-po-koncertach-w-usa-mamy-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Tak Skolim i dziewczyny z formacji Szpilki bawią się po koncertach w USA! Mamy nagranie!


Polscy artyści Szpilki i Skolim w USA! Zobacz nagranie, jak wspólnie śpiewają hit Farba - "Chcę tu zostać". Muzyka łączy serca na scenie i za kulisami!

Autor: Adam Begier, 04 Sierpień 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Tak Skolim i dziewczyny z formacji Szpilki bawią się po koncertach w USA! Mamy nagranie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!
 2. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
 3. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!

W ostatnich latach polska muzyka zdobywa coraz większą popularność na arenie międzynarodowej. Wielu polskich artystów odwiedza różne kraje, by podzielić się swoimi utworami z publicznością z całego świata. Jednym z takich zespołów są Szpilki oraz Skolim, którzy obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych, by występować dla Polonii mieszkającej na terenie USA.

Podczas trasy koncertowej po USA, członkowie zespołów Szpilki i Skolim znaleźli chwilę, aby w miłej atmosferze spędzić wspólnie czas. Zamiast pozostawać w hotelach między koncertami, postanowili poznać kulturę i urokliwe miejsca, jakie oferuje amerykański kontynent.

Dla artystów muzyka jest nieodłączną częścią życia, dlatego nawet poza sceną nieustannie towarzyszy im dźwięk utworów. Nagranie, które pojawiło się w sieci, ukazuje Szpilki, czyli Milenę, Marlenę oraz Klaudię, śpiewające jedną z piosenek zespołu Farba, która zyskała ogromną popularność - "Chcę tu zostać". To piękny przykład tego, jak muzyka może łączyć ludzi i przenosić ich w inny wymiar emocji.

Nagranie ukazuje, jak wesoło i swobodnie czują się członkowie zespołów, gdy łączą swoje głosy i bawią się przy akompaniamencie gitary Skolima. Atmosfera była niewątpliwie pełna radości i pasji, co sprawia, że widzowie mogą poczuć, że są częścią tego wyjątkowego momentu.

Takie chwile są bezcenne zarówno dla artystów, jak i dla ich fanów. Spotkanie za kulisami, spontaniczne występy i wspólne chwile tworzą niezapomniane wspomnienia, które pozostają w sercach na zawsze.

Wizyta polskich artystów, takich jak Szpilki i Skolim, w USA nie tylko pozwala na prezentację ich talentów na scenie, ale także tworzy okazję do spotkań i wspólnego spędzania czasu. W nagraniu, które obiegło sieć, widzimy, jak muzyka pozwala na jeszcze większą integrację i czerpanie radości z bycia razem. Tego typu wydarzenia przypominają nam, że muzyka ma moc łączenia ludzi niezależnie od miejsca i kultury.

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
 2. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
 3. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
 4. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?
 5. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!
 6. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 7. Power Play prezentuje nowość: "Bestia" - taneczny hit w klimacie lat 90!
 8. Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nagranie!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie