Reklama
Polecamy


Reklama

Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!

2020-08-05T13:30:00+02:00 Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/przepiekna-pamela-podbije-branze-disco-polo-1596380976.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W branży disco polo wszystko wydaje się być możliwe i czasem w karierach artystów następują nieoczekiwane zwroty

Reklama

W branży rozrywkowej wszystko wydaje się być możliwe i czasem w karierach artystów następują  nieoczekiwane zwroty, szczególnie jeśli artysta jest wyjątkowo utalentowany. Można by rzec że podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Pameli Krasuskiej, dziewczyny o nieprzeciętnej urodzie i wielu talentach, która zwróciła naszą uwagę publikując niedawno swoje pierwsze covery i która właściwie dopiero w tym roku rozpoczęła swoją przygodę z branżą disco jako modelka występująca m.in. w teledyskach Marioo czy Mig, a która już stawia kolejny odważny krok w świat muzyki.

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Pamela Krasuska, dotychczas z pasji i z zawodu znana głównie jako fotograf, od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Uczęszczała do szkoły muzycznej gdzie kształciła i rozwijała umiejętności wokalne oraz grę na skrzypcach, jest zwyciężczynią wielu konkursów wokalnych, jednak jeszcze do niedawna jej plany zawodowe nie były w ogóle związane z branżą muzyczną.

Pasjonuje ją modeling i fotografia. Bardzo dobrze czuje się przed kamerą, przez co od dawna bardzo chętnie zgłaszała swoją osobę do różnego rodzaju castingów telewizyjnych i teledyskowych czego efektem był m.in. udział w programie Shopping Queen. Jednak ten rok okazał się przełomowym w rozwoju jej pasji oraz kariery.

Wszystko zaczęło się w styczniu b.r. kiedy to artystka zgłosiła się na swój pierwszy w życiu casting do teledysku a był to teledysk do utworu “Nie obchodzi mnie” formacji Marioo w którym wystąpiła w roli drugoplanowej, Jednak pomimo mniej znaczącej roli, sprawy potoczyły się dość niespodziewanie ponieważ w tym właśnie czasie Mariusz Jasionowicz czyli artysta i producent znany bliżej jako Marioo, pracował również nad romantycznym balladowym coverem do jednego ze swoich utworów i w koncepcji zaplanował m.in. zaśpiewanie tego utworu w duecie z wokalistką.

Choć do tego projektu Marioo nie miał jeszcze na uwadze żadnej konkretnej wokalistki postanowił nawiązać współprace z Pamelą co w efekcie okazało się doskonałym pomysłem a rezultat współpracy mogliśmy usłyszeć w coverze ballady Marioo “Ciebie mi trzeba” gdzie Pamela Krasuska nie tylko doskonale odegrała swoją rolę w teledysku ale i pięknie i subtelnie zaśpiewała swoje partie wokalne.

Właśnie praca nad balladą “Ciebie mi trzeba” sprawiła że widząc duży potencjał artystyczny Mariusz postanowił nawiązać z Pamelą dłuższą współpracę jako producent, w efekcie czego już niebawem będzie można usłyszeć i zobaczyć pierwszą autorską produkcje Pameli.

Jak mówi Mariusz “ nie wiem jak rozwinie się ta współpraca ale przy tak nietypowym delikatnym i ciepłym głosie, doskonałej grze na skrzypcach oraz nieprzeciętnej urodzie Pamela ma ogromną szansę aby zawojować branże muzyczną”

Choć swoją muzyczną przygodę rozpoczęła od solowego zaśpiewania coveru Marioo 'Kochaj mnie tak” to jednak jak mówi Pamela, jak narazie czuje się lepiej w klimatach muzyki pop, to tak naprawdę sama nie wie w którą stronę poniesie ją muzycznie.

Z naszej strony bardzo zaciekawiła nas historia Pameli, co świadczy o tym że zawsze warto rozwijać swoje pasje i zawsze warto podążać za swoimi marzeniami, nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się sposobność do ich spełnienia. Życzymy jej samych sukcesów i mamy nadzieje nie tylko usłyszeć ją w autorskich piosenkach ale i zobaczyć jej grę aktorską jeszcze w wielu teledyskach Disco.

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  2. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.