Reklama


Reklama

Tajemnica księżniczki cygańskiej piosenki ujawniona! Wiemy, co gwiazda robi z sukniami!

2019-11-20T10:15:00+01:00 Tajemnica księżniczki cygańskiej piosenki ujawniona! Wiemy, co gwiazda robi z sukniami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/oto-tajemnica-kreacji-cyganskiej-krolowej-1574097250.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Nasze Melodie
Reklama


Ogólna

Gwiazda muzyki cygańskiej wie, jak oczarować ubiorem. Co później dzieje się z jej strojami?

Reklama

Wszystkie jej kreacje to prawdziwe dzieła sztuki. – Zaczęłam pracować z krawcowymi, kiedy byłam nastolatką. Dzięki temu dziś wiem, jaki efekt pragnę osiągnąć i jak powinna być dobrze skrojona suknia – przyznaje Patrycja Runo, księżniczka cygańskiej piosenki.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

KSIĘŻNICZKA CYGAŃSKIEJ PIOSENKI MA OGROMNE WYMAGANIA! 

Okazuje się, że nie tak łatwo jest dogodzić artystce. Pamięta, jak poprosiła o stworzenie kreacji w jednym z popularnych salonów sukni ślubnych. Nie wyszło z tego nic dobrego. – Sukienka była piękna, ale nie dało się nią wywijać. A przecież to jest konieczne w czasie moich występów – podkreśla.

Trochę przeróbek i… jak nowe

Patrycja występowała już w ponad trzydziestu strojach. Każdy z nich był wyjątkowy. Niektóre przeszywała nawet dwa, trzy razy. W swoich ulubionych kreacjach zmieniałam falbany, wymieniałam gorsety, dodawałam nowe ozdoby – wyjaśnia piosenkarka.

Dziś wolę suknie po prostu sprzedać. Zwłaszcza że chętnych nie brakuje – mówi. Zarobione pieniądze gwiazda przeznacza na... nowe stroje.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.