2020-07-30T13:07:00+02:00 Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy! „Sesje zdjęciową realizowaliśmy w Studio Kapsel w Warszawie. Pracowaliśmy od 14 do godziny 20:00 - przyznał gwiazdor disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/prezenter-disco-polo-na-billboardach-w-calej-stolicy-niezwykla-przygoda-1595420712.jpg Disco-Polo.info

Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!


„Sesje zdjęciową realizowaliśmy w Studio Kapsel w Warszawie. Pracowaliśmy od 14 do godziny 20:00 - przyznał gwiazdor disco polo

Autor: Goliat, 30 Lipiec 2020  13:07
Źródło zdjęć: facebook.com/Maciej.Smolinski.tv/
Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Valdi Podbija YouTube z Letnim Hitem "Sopot"!
 2. Disco Ostróda 2024! Już w piątek i sobotę 19 i 20 lipca! - Najważniejsze informacje!
 3. Marcus zachwyca nowym hitem "Przeznaczenie"! Premiera
Reklama

Branża disco polo od kilku lat przeżywa prawdziwy rozkwit. Osoby ze świata muzyki tanecznej są coraz bardziej łakomym kąskiem również w wymiarze marketingowym.

Zobacz również: Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!

Ostatnio w reklamie popularnego sklepu z elektroniką wystąpił Zenon Martyniuk, a już teraz dobiegły do nas wieści o kolejnym popularnym i uwielbianym przedstawicielu disco polo, który swoją twarzą zareklamuje znaną w stolicy galerię handlową. Maciej Smoliński, znakomity prezenter i wokalista ze świata disco polo, wraz z Kingą Klepacką (modelką, która zagrała główną rolę w klipie do utworu „Na fali”) będą twarzami kampanii z okazji 10-lecia Centrum Handlowego Marywilska 44.

Udało nam się dowiedzieć kilku szczegółów dotyczących projektu od samego Maćka: „Sesje zdjęciową realizowaliśmy w Studio Kapsel w Warszawie. Pracowaliśmy od 14 do godziny 20:00. Przy tym projekcie pracował cały sztab ludzi i profesjonalistów. Dla mnie to świetne doświadczenie pracy z ludźmi, którzy wiedzą wszystko o sesjach i organizacji tego typu projektów marketingowych.” Dodatkowo gwiazdor wspomina kiedy pojawią się pierwsze efekty ich pracy:

„Efekty naszej pracy zobaczymy już we wrześniu na bilbordach w całej Warszawie. Kampania będzie też pokazywana w internecie i na socialmedia...”.

Doskonały rezultat, który już możemy podglądać na profilu autora hitu „Ile bym dał” wynika także z doskonałej współpracy z Kingą: „Twarzą kampanii zostałem razem z Kingą Klepacką. Uwielbiam z nią pracować, bo mamy podobne charaktery i podejście do pracy. Kiedy pracujemy dajemy z siebie wszystko i walczymy o jak najlepszy efekt”.

Udział w tej kampanii reklamowej gwiazdora disco polo, to wielka duma dla całej branży. Obyśmy częściej oglądali nasze gwiazdy na stołecznych i krajowych billboardach.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Żona króla disco polo Danuta Martyniuk w „Tańcu z gwiazdami”? Żona Sławomira nie szczędzi Jej pochwał!
 2. Grupa Martess zaskoczyła letnią premierą "Do rana"! Zdobędą miano HITU lata 2024?!
 3. Skazani na sukces?! Sławomir i Zenek Martyniuk na szczycie! Ich przebój podbija sieć! Co stoi za sukcesem nowości?!
 4. Premiera: "A Ty Daj" – Nowa produkcja od Blue Angels! Czym zaskoczył zespół?!
 5. Roztańczony PGE Narodowy 2024: Czy Będzie Transmisja w Polsacie?
 6. Nowość w Disco Polo: Ten Gość zaskakuje nowością pt. "Kreska"! Przepdremiera!
 7. Disco Polo zniknie spod Giewontu? Zakopiański Sylwester Marzeń
 8. DiscoBoys podbijają lato nowym hitem "Holiday"! Zobacz VIDEO z koncertu!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie