2023-07-22T07:30:00+02:00 Szpilki podbiły serca fanów na koncercie! Zobaczcie nagranie prosto ze Słupi Szalone Szpileczki podbijają serca fanów na koncercie w Słupi! Zobacz niesamowite nagranie z występu i poczuj niepowtarzalną energię disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/szpilki-podbily-serca-fanow-na-koncercie-zobaczcie-nagranie-prosto-ze-slupijpg.jpg Disco-Polo.info

Szpilki podbiły serca fanów na koncercie! Zobaczcie nagranie prosto ze Słupi


Szalone Szpileczki podbijają serca fanów na koncercie w Słupi! Zobacz niesamowite nagranie z występu i poczuj niepowtarzalną energię disco polo.

Autor: Goliat, 22 Lipiec 2023  07:30
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolszpilki_official/
Szpilki podbiły serca fanów na koncercie! Zobaczcie nagranie prosto ze Słupi
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
 2. Mamy zdjęcia! Kamil Kossakowski szokuje nowym wizerunkiem! Zobacz, jak zmienił się lider DiscoBoys!
 3. Drugi Dzień Disco Ostróda 2024! Kto wystąpi w sobotę?
Reklama

  Marlena Sztando, Milena Grzywacz oraz Klaudia Przybyszewska, trzy utalentowane wokalistki, które tworzą niezwykłą formację Szpilki, znów podbiły serca fanów swoim energetycznym występem. Słoneczny letni wieczór w malowniczej miejscowości Słupia stał się areną dla niezapomnianego koncertu, który dostarczył publiczności niezliczonej ilości pozytywnej energii.

  Niezapomniane chwile na koncercie zespołu Szpilki

  Wczorajszy koncert w Słupi był prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla fanów disco polo. Szpileczki rozpaliły atmosferę od pierwszych dźwięków, zachęcając publiczność do tańca i śpiewania razem z nimi. Niezwykła charyzma i wirtuozeria wokalna dziewczyn sprawiły, że każdy obecny na koncercie moment stał się niezapomnianym przeżyciem.

  Szpileczki dziękują Słupi

  Po zakończonym występie wokalistki nie omieszkały podziękować publiczności za niezwykłą energię, jaką im dostarczyła. Na oficjalnym profilu formacji Szpilki pojawił się wpis: "Słupia dziękujemy za wczorajszą cudowną atmosferę i niezwykłe wsparcie!".

  Nagranie koncertu - wyjątkowa pamiątka

  Dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji być na koncercie w Słupi, formacja Szpilki przygotowała niespodziankę. Na oficjalnym serwisie internetowym zespołu można obejrzeć nagranie video z tego wyjątkowego występu. Przeniesie ono widza wprost na koncertową scenę, pozwoli poczuć atmosferę i doskonale odda niezwykłą energię, która towarzyszyła całemu wydarzeniu.

  Disco polo nadal w modzie

  Sukces koncertu w Słupi jest kolejnym potwierdzeniem, że disco polo wciąż cieszy się ogromną popularnością. To gatunek muzyczny, który potrafi zjednać sobie serca różnorodnej publiczności i dostarczyć niezapomnianych chwil radości i zabawy. Szpileczki, swoim niepowtarzalnym stylem i charyzmą, doskonale wpisują się w tę tradycję, przekształcając każdy koncert w prawdziwe muzyczne święto.

  Reklama

  Szpilki - Do białego dnia

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wygląda jak bogini?! Angelika Żmijewska skradła spojrzenia w oszałamiającej stylizacji! Była gwiazdą na Festiwalu!
  2. Ostróda 2024: Powrót Stolicy Muzyki Disco Polo!
  3. Maluba ujawnia sekrety toksycznej miłości! 'Oczarowałeś' - wielkie emocje w rytmach latino! Gwiazda podbije tym Polskę?!
  4. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
  5. Szpilki podbijają rynek muzyczny w Polsce! Gwiazdy disco polo zachwycają zmysłowością i energią!
  6. Premiera: Diadem powraca z nowym hitem - "Wodospad"!
  7. Nowa wersja hitu "Maleńka" Justyny Lubas zaskakuje mocnym brzmieniem! Ta nowość podbije serca Polaków?!
  8. Patryk Szmajkowski z nowym hitem "BIKER" - wakacyjna opowieść o miłości na rowerze podbije listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie