Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Wokalistka disco polo pozbywa się ubrań! Możesz nadać im drugie życie!

2020-07-07T07:40:00+02:00 Szok! Wokalistka disco polo pozbywa się ubrań! Możesz nadać im drugie życie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/szok-gwiazda-disco-polo-pozbywa-sie-ubran-1593719132.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/yokomirage/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka przyznała,że jej szafa wygląda jak magazyn popularnego sklepu meblowego i nie widzi sensu w przetrzymywaniu dalej wszystkich tych rzeczy

Reklama

Kreacje, ubrania i garderoba gwiazd disco polo, to temat, który potrafi przyciągać jak magnes! Podpatrujemy jak ubierają się sławy i często chcemy wyglądać tak samo!

Zobacz również: Dawid Narożny pracuje już nad nowym utworem. Będzie lepszy od debiutu "Nosiłem Kwiaty Ci"?!

Jedna z wokalistek muzyki tanecznej - diabelsko seksowna Yoko, wyszła naprzeciw zapotrzebowaniom fanek i ogłosiła, że wkrótce zorganizuje wielką wyprzedaż swojej szafy! Na opublikowanym przez nią filmiku możemy dowiedzieć się więcej na temat akcji: „..nadeszła ta chwila kiedy dorosłam do tego żeby wyprzedać troszeczkę swojej szafy.

Niektóre z Was się ucieszą, bo dużo dziewczyn do mnie pisało, że chciałoby ode mnie odkupić powiedzmy sukienkę, czy buty i to będzie ten moment. Mianowicie za może dwa, trzy tygodnie powstanie na instagramie taka strona...

W dalszej części wypowiedzi, można się dowiedzieć, czemu strona stworzona przez piosenkarkę będzie służyć: „... na tej stronie będzie można kupić buty, torebki, okulary, jakieś tam bluzki.... wszystko, wszystko, wszystko...”. 

Marta stwierdziła, że jej szafa wygląda jak magazyn popularnego sklepu meblowego i nie widzi sensu w przetrzymywaniu dalej wszystkich tych rzeczy.

To rzeczywiście niepowtarzalna okazja, aby nabyć unikat od swojej ukochanej gwiazdy i dać drugie życie wybranej części garderoby! Takie „eko akcje”, są bardzo popularne za granicą, może to wydarzenie wyznaczy początek tego trendu na krajowym podwórku?

A Wy, od której gwiazdy najchętniej odkupilibyście ciuch?

Zobacz również: Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  2. Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!
  3. Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.