Reklama
Polecamy


Reklama

SZOK! Ktoś życzy śmierci Godlewskiej? Fala krytyki w sieci!

2018-07-15T07:24:00+02:00 SZOK! Ktoś życzy śmierci Godlewskiej? Fala krytyki w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/szok-ktos-zyczy-smierci-smierci-godlewskiej-fala-krytyki-w-sieci-1531620316.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Esmeralda podzieliła się na Instagramie zrzutem ekranu wiadomości, którą niedawno otrzymała. Treść jest szokująca!

Reklama

Siostry Godlewskie od momentu zdobycia ogromnej popularności w sieci spotykają się z ogromem krytyki. Mogłoby się udawać, że dziewczyny zupełnie nie przywiązują do tego uwagi, bo w każdej działalności krytyka jest rzeczą codzienną, ale to, co wydarzyło się ostatnio w życiu sióstr Godlewskich spowodowało jeszcze większy napływ hejtu.

Przekonała się o tym Esmeralda Godlewska, która w kilka dni po swoim wypadku otrzymała na Instagramie wiadomość. Celowo nie będziemy cytować jej tekstowo, poniżej znajdziecie oryginalny wpis z Instagrama. Użytkowniczka, która zwraca się do Esmeraldy przekroczyła wszelkie granice, nawet życząc jej śmierci!

Godlewska podpisała screena jednym zdaniem:

„Kraj katolicki :)”

Pod wpisem rozpoczęła się mieszana dyskusja:

„To jej sprawa i jej życie nie nam to oceniać. Nie musi pani jej obrażać każdy człowiek zasługuje na szacunek. A pani profil na instagramie widzę prowadzony o jednej osobie- o której tutaj mowa...Widać za dużo czasu wolnego skoro na to pani poświęca swój czas. Brak słów naprawdę.”

„Zdrowia Kochana! Ten Kraj schodzi na psy!”

„Jaką trzeba być patologią żeby napisać taki komentarz .. Dziewczyna sama z siebie pośmiewisko zrobiła”

Wpis Esmeraldy zebrał już prawie 3000 polubień, a ilość komentarzy jest ogromna. Wśród nich pojawia się mnóstwo hejtu i wulgaryzmów, dlatego postanowiliśmy dalej nie cytować.

Jak rozwiąże się sytuacja? Czy ostatnie wydarzenia spowodują zawieszenie kariery sióstr Godlewskich? Z pewnością o tym przekonamy się niedługo, mamy jednak nadzieję, że Esmeralda wróci szybko do zdrowia.

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!
  2. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.