Reklama


Reklama

Szok! Karol Zawrotniak nowym królem disco polo?

2019-07-03T15:30:00+02:00 Szok! Karol Zawrotniak nowym królem disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/szok-karol-zawrotniak-nowym-krolem-disco-polo-1562002042.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Fakty, mówią same za siebie!

Reklama

O takim osiągnięciu w świecie disco polo większość artystów może sobie jedynie pomarzyć. Karol Zawrotniak z formacji Defis jest w czołówce topowych wykonawców.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Licznik na YouTube nie kłamie. Kanał Defisa cieszy się ogromną popularnością. Świadczą o tym miliony, jakie artysta dumnie gromadzi na swoim koncie. Defis jest znany miedzy innymi z takich utworów, jak „Róże” , „Lek na życie” czy też „Czy ty weźmiesz ze mną ślub” i oczywiście „Jeden gest”.

Ponadto Karol Zawrotniak słynie z udanego duetu z Marcinem Millerem z grupy Boys. Owocem artystów był utwór „Zakochane oczy”. Jednakże niepodważalnym hitem formacji Defis jest kawałek zatytułowany „Niespotykany kolor”.

Teledysk do piosenki doczekał się ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym Kanale artysty. Nie każdy wykonawca disco polo jest w stanie osiągnąć tak niebywały sukces, jakim może poszczycić się lider formacji Defis.

Czyżby fani Karola po takim powodzeniu zawodowym, mogli spodziewać się od wokalisty już niebawem nowego utworu, który będzie podziękowaniem za wierność i bycie w dobrych, ale i również tych gorszych chwilach?

Zobacz również: Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  2. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  3. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.