Reklama


Reklama

Szok i niedowierzanie w oczach wokalistek disco polo! To było coś niezwykłego dla dziewczyn z Top Girls

2019-10-23T21:52:00+02:00 Szok i niedowierzanie w oczach wokalistek disco polo! To było coś niezwykłego dla dziewczyn z Top Girls https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/szok-i-niedowierzanie-w-oczach-wokalistek-disco-polo-to-bylo-cos-niezwyklego-dla-dziewczyn-z-top-girls-1571860343.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Ogólna

W ostatnim czasie Justyna, Paula i Angelika mogły się przekonać o pomysłowości swoich fanów, która jak się okazuje, nie zna granic

Reklama

Takiej niespodzianki w świecie disco polo nikt nie był w stanie przewidzieć. Dziewczyny z zespołu Top Girls doznały szoku w Warszawie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!

Stolica da się lubić, o czym przekonały się Top Girls. Justyna Lubas, Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz, są niezwykle uzdolnione i utalentowane. Fani dostrzegają w nich nie tylko urodę i talent, ale i w dodatku nieprzeciętną wrażliwość.

Wokalistki mają na swoim koncie sporo przebojów. Do tych najlepszych bez wątpienia należą „Nie jestem taka” , „Do widzenia” czy też „Jakbyś mnie zechciał” , a także „Zakochana”.

Grzechem byłoby nie wspomnieć o ich debiutanckim kawałku zatytułowanym „Mleczko”. Teledysk do utworu ma już ponad 51 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na kanale Disco Polo Lajf.

Dziewczyny są jednym z mocniejszych ogniw, jeśli chodzi o zespołu w branży. W ostatnim czasie Justyna, Paula i Angelika mogły się przekonać o pomysłowości swoich fanów, która jak się okazuje, nie zna granic.

Prezentu, jakim zostały obdarowane podczas występu w Warszawie może pozazdrościć dziewczynom każdy artysta nie tylko ze świata disco polo.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!

Marzenie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  2. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  3. Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.