Reklama


Reklama

Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!

2020-09-06T07:30:00+02:00 Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/szok-zespol-disco-polo-oficjalnie-oglosil-zakonczenie-dzialalnosci-nic-na-to-nie-wskazywalo-1598991921.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/BrexitboysOfficial
Reklama


Życie gwiazd

Z dniem 1.09 2020 zespół zawiesza, a zarazem kończy swoją działalność muzyczną. Na decyzję tą, złożyło się wiele czynników

Reklama

Zmiany personalne w zespołach disco polo, to rzadko spotykany zabieg, jednak czasem grupa ambitnych osób, którzy mają odmienny pomysł na sukces, może się poróżnić i pójść w swoją stronę.

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

Fani mocno przeżywają każdą taką zmianę, ale najpotężniejszy cios w odbiorców wymierzony jest wtedy, gdy ukochana formacja postanawia całkiem zrezygnować z kontynuowania muzycznej kariery.

Taki los spotkał znany w branży zespół - Brexitboys! W obszernym wpisie grupa pożegnała się z fanami, przekazując druzgocące wieści: Kochani, z racji wielu zapytań związanych z zespołem, dotyczących naszych obecnych działań jak i również tych przyszłościowych w branży, chciałem poinformować, że z dniem 1.09 2020 zespół zawiesza, a zarazem kończy swoją działalność muzyczną.

Na decyzję tą, złożyło się wiele czynników, które miały wpływ na taką, a nie inną decyzję...”, „...Dziękuję wszystkim, którzy zawsze pomagali nam na naszej drodze muzycznej, wspierali finansowo w naszych działaniach, jak również dobrym słowem, uśmiechem i wsparciem na koncertach! Dzięki wam powstały rzeczy niemożliwe...”, „...Dziękując za uwagę, pozdrawiam wszystkich fanów przyjaciół zespołu! Pawel Łygoński, lider i założyciel zespołu!„. 

Wzruszający post zamyka pewną kartę historii diso polo. Odbiorcom ciężko będzie pogodzić się z tą stratą. Oprócz wspomnień z koncertowych wydarzeń, zostaną nam jeszcze teledyski i piosenki, które wiecznie żywe, będą utrzymywać pamięć o grupie Brexitboys!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?
  2. Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!
  3. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.