2020-04-15T10:30:00+02:00 Szaleństwo w disco polo?! Artysta disco polo nie daje się pandemii! Nowość już na YouTube. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/artysta-disco-polo-zwariowal-i-oszalal-nowosc-juz-na-youtube-1586635264.jpg

Szaleństwo w disco polo?! Artysta disco polo nie daje się pandemii! Nowość już na YouTube.

Redakcja , 15 Kwiecień 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Szaleństwo w disco polo?! Artysta disco polo nie daje się pandemii! Nowość już na YouTube.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Patrząc na ogromne postępy Dominika, trzeba przyznać, ze wytwórnia Green Star, to kuźnia talentów,

Reklama

Mimo, ze pandemia krzyżuje premierowe plany wykonawcom disco polo, to stają oni dzielnie do walki z wirusową rzeczywistością i publikują nowości nawet bez oprawy teledyskowej.

Zobacz również: Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Dominik Bajorek, znany w branży disco pod pseudonimem BajorekD, zachwycił swoich fanów bardzo taneczną nowością. Piosenka pt. „Zwariowałem oszalałem”, doskonale trafia w gusta odbiorców muzyki tanecznej. 

I choć z powodu panującego koronawirusa utwór ujrzał światło dzienne jedynie w odsłonie audio, to i tak zdecydowanie warto odpalić piosenkę i rozkoszować się jej wyjątkowym brzmieniem. Jak udało nam się ustalić młody gwiazdor ma ambitne plany muzyczne na przyszłość.

Cały czas pracuje nad nowymi kawałkami, które tym razem pojawią się w sieci w pełnym majestacie, czyli razem z teledyskiem. Na uwagę zasługuje fakt, że jedna z propozycji jaką przygotował BajorekD, to będzie duet z wielką gwiazdą disco polo, zespołem Milano.

Patrząc na ogromne postępy Dominika, trzeba przyznać, ze wytwórnia Green Star, to kuźnia talentów, a sam artysta aspiruje do miana topowej postaci w całej branży.

Zobacz również: Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  2. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  3. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  4. Niezwykłe wideo z wesela Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zaśpiewał swojej żonie!
  5. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  6. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami