2020-04-15T10:30:00+02:00 Szaleństwo w disco polo?! Artysta disco polo nie daje się pandemii! Nowość już na YouTube. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/artysta-disco-polo-zwariowal-i-oszalal-nowosc-juz-na-youtube-1586635264.jpg

Szaleństwo w disco polo?! Artysta disco polo nie daje się pandemii! Nowość już na YouTube.

Redakcja , 15 Kwiecień 2020  10:30
Szaleństwo w disco polo?! Artysta disco polo nie daje się pandemii! Nowość już na YouTube.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Patrząc na ogromne postępy Dominika, trzeba przyznać, ze wytwórnia Green Star, to kuźnia talentów,

Reklama

Mimo, ze pandemia krzyżuje premierowe plany wykonawcom disco polo, to stają oni dzielnie do walki z wirusową rzeczywistością i publikują nowości nawet bez oprawy teledyskowej.

Zobacz również: Branża disco polo w żałobie. Odszedł znany muzyk disco polo

Dominik Bajorek, znany w branży disco pod pseudonimem BajorekD, zachwycił swoich fanów bardzo taneczną nowością. Piosenka pt. „Zwariowałem oszalałem”, doskonale trafia w gusta odbiorców muzyki tanecznej. 

I choć z powodu panującego koronawirusa utwór ujrzał światło dzienne jedynie w odsłonie audio, to i tak zdecydowanie warto odpalić piosenkę i rozkoszować się jej wyjątkowym brzmieniem. Jak udało nam się ustalić młody gwiazdor ma ambitne plany muzyczne na przyszłość.

Cały czas pracuje nad nowymi kawałkami, które tym razem pojawią się w sieci w pełnym majestacie, czyli razem z teledyskiem. Na uwagę zasługuje fakt, że jedna z propozycji jaką przygotował BajorekD, to będzie duet z wielką gwiazdą disco polo, zespołem Milano.

Patrząc na ogromne postępy Dominika, trzeba przyznać, ze wytwórnia Green Star, to kuźnia talentów, a sam artysta aspiruje do miana topowej postaci w całej branży.

Zobacz również: Tajemniczy wokalista disco polo chce skraść serca fanek! Wygląda jak ideał mężczyzny?! Posłuchajcie jak śpiewa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty!
  2. Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!
  3. Pilne! Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo i wyłudza pieniądze! Artysta wyjawia szczegóły!
  4. Znany producent odświeżył wielki przebój grupy Classic! Ta piosenka disco polo to legenda! Jak brzmi teraz?!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama