2023-05-09T17:20:00+02:00 Szał na parkiecie dzięki nowemu przebojow disco polo! Skays zaskakuje fanów disco polo swoją najnowszą pr Jacek Kondraciuk to lider zespołu Skays, który zaskakuje swoich fanów nowym hiciarskim utworem "Kociak", opowiadającym o dzisiejszych problemach relacji między kobie https://disco-polo.info/uploads/news/szal-na-parkiecie-dzieki-nowemu-przebojow-disco-polo-skays-zaskakuje-fanow-disco-polo-swoja-najnowsza-produkcja---kociakjpg.jpg Disco-Polo.info

Szał na parkiecie dzięki nowemu przebojow disco polo! Skays zaskakuje fanów disco polo swoją najnowszą produkcją - Kociak!


Jacek Kondraciuk to lider zespołu Skays, który zaskakuje swoich fanów nowym hiciarskim utworem "Kociak", opowiadającym o dzisiejszych problemach relacji między kobietą i mężczyzną.

Autor: Adam Begier, 09 Maj 2023  17:20
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Szał na parkiecie dzięki nowemu przebojow disco polo! Skays zaskakuje fanów disco polo swoją najnowszą produkcją - Kociak!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
 2. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 3. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA

  Jacek Kondraciuk to lider zespołu Skays, który z pewnością zna każdy miłośnik muzyki disco polo. Jednak Jacka warto poznać nie tylko jako wokalistę, ale również jako przedsiębiorcę i miłośnika zwierząt.

  Jednym z najnowszych utworów zespołu Skays jest "Kociak", który powstał we współpracy z zaprzyjaźnionym aranżerem Waldkiem Wiącakiem ze STUDIO-ARANŻE. "Kociak" to dynamiczny klubowy kawałek, który mówi o problemach dzisiejszych relacji między kobietą i mężczyzną w dzisiejszym życiu.

  Sukces produkcji "Kociak"

  Produkcja od zespołu Skays cieszy się sporą popularnością. Zbiera pozytywne opinie od fanów disco polo. Na szczególną uwagę zwraca doskonały teledysk od firmy PN Media.

  Nowe produkcje od zespołu Skays

  Piosenka pt. "Kociak" to początek nowych produkcji od zespołu Skays, które już niebawem pojawią się na rynku disco polo.

  Jacek Kondraciuk to postać, która zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na swoją działalność w muzyce disco polo, ale również ze względu na swoje przedsiębiorcze podejście oraz miłość do zwierząt. Z niecierpliwością czekamy na kolejne produkcje od zespołu Skays i trzymamy kciuki za ich dalszy sukces.


  Skays - KOCIAK

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
  2. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?
  3. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  4. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  5. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?
  6. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  7. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
  8. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie