2017-12-05T16:52:00+01:00 Sylwester w listopadzie...można i tak! Po raz kolejny redakcja Na żywo towarzyszyła gwiazdom podczas koncertu w Atlas Arenie. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/sylwester-w-listopadziemozna-i-tak-1512488738.jpg Disco-Polo.info

Sylwester w listopadzie...można i tak!


Autor: Goliat, 05 Grudzień 2017  16:52
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Po raz kolejny redakcja Na żywo towarzyszyła gwiazdom podczas koncertu w Atlas Arenie.

Sylwester w listopadzie...można i tak!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Gwiazda disco polo Energy Girls na ustach wszystkich. Paulina Banaszek w śmiałej kreacji z głębokim dekoltem
  2. Klaudia Przybyszewska z zespołu Dziewczyny kusi najnowszymi zdjęciami! Wygląda obłędnie!
  3. Dożynki we Władysławowie 2025 z koncertem Zenona Martyniuka, zespołu Jorrgus i Góralsi
Reklama

 

Pierwsze zespoły pojawiły się na miejscu już o godz. 10. Kamery, światła, nagłośnienie... wszystko musiało być perfekcyjne, aby koncert pod patronatem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej przebiegł bez zakłóceń. Robert Klatt, członek zespołu Classic i organizator, dyrektor firmy World Media, witał się z każdym artystą i dopytywał o jego samopoczucie. Ekipa stacji Polo TV, która rejestrowała zdarzenie, zamieniła kulisy stadionu w zimową krainę.

Mimo listopadowej aury dominowały choinki i sylwestrowe balony, bowiem w Atlas Arenie nagrywany jest koncert sylwestrowy. Nic więc dziwnego, że panie spędziły tego popołudnia wyjątkowo dużo czasu w garderobie, aby jak najlepiej zaprezentować się na scenie. – Niedawno skręciłam nogę, więc dziś zrezygnowałam ze szpilek – przyznała Magda Narożna z Pięknych i Młodych, która zachwycała drapieżnym wyglądem. Ale nie tylko panie popisały się stylizacjami. W nowych koszulach od firmy Miller&Tulipan i współpracującej z nimi Matteo Milano wystąpił zespół Boys. Przede wszystkim jednak było to święto muzyki, wieńczące sezon koncertowy. Gdy na scenie śpiewali kolejni artyści, za kulisami w rytm ich przebojów bawili się ich znajomi m.in. tancerki Jorrgusa z tancerzami Milano. A Krzysztof Leśnik z grupy Dennis zaprezentował zaprzyjaźnionym formacjom swoją pastorałkę.

Wszyscy życzyli sobie roztańczonego nowego roku.

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 05 Grudzień 2017  16:52

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Malibu po 11 latach zaskakuje. „Milenka” i odważne słowa, które przechodzą do historii disco polo
  2. Piękna, zmysłowa i oszałamiająca! Marta Konopla na nowych zdjęciach wygląda obłędnie!
  3. „Było warto” podbija sieć! Piotr Olszewski nagrał poruszający hit, który stał się głośnym tematem w świecie disco polo
  4. Nowator prezentuje singiel „Nie mam pytań”! Wielka premiera
  5. Zaręczyny na koncercie Long & Junior! Kamil zaskoczył wszystkich na scenie | VIDEO
  6. Luka Rosi prezentuje nowy singiel „Kocham ją” – romantyczna propozycja, która już zdobyła setki tysięcy odtworzeń
  7. Przemysław Sasowski rozstaje się z Radiem Vox FM po 11 latach
  8. To strzał w dziesiątkę? „Powróć” od Eratox! Nikt nie spodziewał się takiego brzmienia i klimatu teledysku
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły