2017-12-05T16:52:00+01:00 Sylwester w listopadzie...można i tak! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/sylwester-w-listopadziemozna-i-tak-1512488738.jpg

Sylwester w listopadzie...można i tak!

Redakcja , 05 Grudzień 2017  16:52
Sylwester w listopadzie...można i tak!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Po raz kolejny redakcja Na żywo towarzyszyła gwiazdom podczas koncertu w Atlas Arenie.

Reklama

 

Pierwsze zespoły pojawiły się na miejscu już o godz. 10. Kamery, światła, nagłośnienie... wszystko musiało być perfekcyjne, aby koncert pod patronatem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej przebiegł bez zakłóceń. Robert Klatt, członek zespołu Classic i organizator, dyrektor firmy World Media, witał się z każdym artystą i dopytywał o jego samopoczucie. Ekipa stacji Polo TV, która rejestrowała zdarzenie, zamieniła kulisy stadionu w zimową krainę.

Mimo listopadowej aury dominowały choinki i sylwestrowe balony, bowiem w Atlas Arenie nagrywany jest koncert sylwestrowy. Nic więc dziwnego, że panie spędziły tego popołudnia wyjątkowo dużo czasu w garderobie, aby jak najlepiej zaprezentować się na scenie. – Niedawno skręciłam nogę, więc dziś zrezygnowałam ze szpilek – przyznała Magda Narożna z Pięknych i Młodych, która zachwycała drapieżnym wyglądem. Ale nie tylko panie popisały się stylizacjami. W nowych koszulach od firmy Miller&Tulipan i współpracującej z nimi Matteo Milano wystąpił zespół Boys. Przede wszystkim jednak było to święto muzyki, wieńczące sezon koncertowy. Gdy na scenie śpiewali kolejni artyści, za kulisami w rytm ich przebojów bawili się ich znajomi m.in. tancerki Jorrgusa z tancerzami Milano. A Krzysztof Leśnik z grupy Dennis zaprezentował zaprzyjaźnionym formacjom swoją pastorałkę.

Wszyscy życzyli sobie roztańczonego nowego roku.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity sposób!
  2. Wybory prezydenckie w Rzeszowie! Znany polityk zorganizował koncert disco polo! Na scenie Marcin Miller BOYS! | VIDEO
  3. Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!
  4. W sieci już dawno nie było tak gorąco! Popularna wokalistka disco polo zapozowała w samym staniku!
  5. Niezwykła premiera Dawida Narożnego! Artysta disco polo stworzył hit tegorocznych wakacji?!
  6. Popularna wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Fani oczarowani Jej idealną figurą!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami